Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Miert ilyen szar a lanyok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert ilyen szar a lanyok izlese mostanaban? :D

Figyelt kérdés
2019. aug. 21. 23:45
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
94%
Miért általánosítasz? Egyébként meg ami neked "szar izlest" takar, az másnak pont nem az. Legalább leírhattad volna, mit értesz ez alatt..
2019. aug. 21. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
91%
Miért szar a fiúk ízlése mostanában?:D
2019. aug. 21. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
60%
Oh, hidd el az enyém nem az:')
2019. aug. 22. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
A legtobb lany, aki tetszik mind alacsony gizda suttyo palikkal jar, es ez csak a kulso... En nem is nezek ki annyira rosszul, kva jo humorerzekem van, mindenkivel nagyon jol megtalalom a kozos hangot, de az ossze kiszemeltem lepattintott az utobbi idoben.
2019. aug. 22. 00:10
 5/18 anonim ***** válasza:
90%
Nem csodálom, hogy lepattintanak...
2019. aug. 22. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
89%

A saját nyomorodat rávetided minden lányra csak azért mert a "suttyó alacsony" gyerek valamit jobban csinál mint te. És még mindig csodálkozol mi a baj xd?

Magadban keresd a hibát mert nem valószinű, hogy a többi 1 millióban van.

2019. aug. 22. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
85%

És miért ilyen szar a srácok izlések manapság? Ha egy lány nem visel 5 kg vakolatot és nem teszi ki mindenét rá se nézték ne legyél álszent.

16L

2019. aug. 22. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
82%
Hát ha nem is nézel ki valami rosszul az azt jelenti , hogy nem is tartod magad valami szépnek szval buktad. Lerí rólad , hogy nem tartod magad nagyobbra se csak próbálod elrejteni a kissebségi komplexusodat. Mellesleg neked is gondolom egy soványkább csinosabb csaj jönne be mint egy teltebb (gondolok itt 80 kiló felé). Sőt úgy ítélkezel mintha ismernéd az összes ilyen kis gízda csávót belsőleg is. Ezzel most megsértettél :'C
2019. aug. 22. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
78%

Ez jó kérdés, ezen gondolkodom folyamat. Az itt válaszolók azért ilyen idegesek, mert ők is ilyen kategóriába tartoznak, csak még csajuk sincs. Szóval ne várj erre észszerű választ. xd Egyszerűen ezt én sem tudom megérteni.. A csontos, közép magas, ápolatlan, s gyerekes öltözködésű/viselkedésü céltalan 25évesek mind boldog kapcsolatokban élnek.

Én arra az egyre jutottam ezzel kapcsolatban, hogy rámenős,nyalizósak az ilyen srácok, azt emiatt jönnek össze velük, más magyarázat nem lehet.

2019. aug. 22. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
90%

Ezzel a szemlélettel nálam labdába sem rughatnál...

16/L

2019. aug. 22. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!