Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Gaz hogy mostanaban tobb fiu...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gaz hogy mostanaban tobb fiu is elhivott talalkozni?

Figyelt kérdés

Az egyik fiu az expasim akivel sok ido mulva most ujra talalkozam eloben (kaptam tole ajit mert kulfoldon volt) mert honapokig csak cseteltunk..

A masik az o haveja akivel most tok joba lettem es toobszor is taliztam (de nem tudom h azok randik voltak e vagy csak barati beszelgetesek)

A harmadik fiut pedig a sulibol latasbol ismerem es multkor ramirt h szeretne megismerni. A hetvegen talizunk. Eddig csak cseten beszeltunk parszor. De azt mondta h gyonyoru vagyok..

Szerintetek ez gaz?

Mert tenyleg csak beszelgetek veluk. Nem smarolok meg ilynek.

Nem kene tobb fiuval is talalkozgatn? De akkor h ismerkedjek? Hogy legyenek barataim?

Illetve mi szamit randinak?


2016. ápr. 24. 00:39
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Az első exed, exekkel sose gyere össze újra.

A második félénk, adj neki esélyt, hátha majd hív.

A harmadik viszont egyértelmű befutó. Tudja, mit akar, te is tudod, hogy ő mit akar és te mit akarsz, az lesz a nyerő.


Egyszerre többel ne randizgass, azt rossz néven veszi mindenki, válaszd a harmadikat, ha bejön.

2016. ápr. 24. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 gnoomage ***** válasza:
Igen...
2016. ápr. 24. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Dicsekenni gyütté?
2016. ápr. 24. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen gáz,hogy egyszerre 3 fiúnak is bejössz ez bizony csak a te hibád
2016. ápr. 24. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Pedig tenyleg nem csinalok semmi olyat h en bejojjek nekik. Csak sokan tartanak szepnek.

De ne gondolkatok engem ilyen ribinek mert nem vagyok az. Meg csak egy pasim volt es vele csokoloztam eloszor. De nem volt jo a kapcsolatunk es nagyon rovid ideig tartott. Meg nem allok keszen egy kapcsira. Csak szeretnek ismerkedni. Es nem tudom mi a rossz abban h talalkozok veluk. Nem torteni semmi csak beszelgetunk.

2016. ápr. 24. 08:24
 6/7 anonim válasza:
külgy magadrol kepet
2016. máj. 15. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem kuldok magamrol kepet
2016. máj. 16. 09:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!