Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Tini párkapcsolatok » Randizás

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés

Van egy lány, akire ráírtam kb egy hónapja. Szerintetek ő is szeretne jobban megismerni?

Szóval egyszer ráírtam, és válaszolt. Azóta hetente egyszer rá szoktam írni. Mindig válaszolt, soha nem hagyta "látta" -ként. Az utóbbi időben gyakrabban. Igaz mindig én kezdeményeztem a beszélgetést, de mikor írt nem volt szűkszavú. Nem tudom akarna-e velem találkozni. Egyébként kihívtam randira, de hogy mi volt a válasz azt csak privátban osztanám meg veletek.

Keress kérdéseket hasonló témákban: randi, szerelem, ismerkedés

szept. 5. 08:47  Privát üzenet  

A válaszok
Jöhet a privát

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/7Időpont szept. 5. 09:34 Privát üzenet
Jöhet, kíváncsi vagyok a válaszra

A válaszíró 57%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/7Időpont szept. 5. 11:57 Privát üzenet
A lényeg hogy nem.

A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/7Időpont szept. 5. 12:34 Privát üzenet
Nekem is jöhet :p

A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/7Időpont szept. 5. 17:09 Privát üzenet
Nekem is

A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/7Időpont szept. 5. 22:47 Privát üzenet
Jöhet ide is a privát.

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/7Időpont szept. 6. 06:30 Privát üzenet
exronin nevű felhasználó válasza:

Jöhet a privát, köszi.

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/7Időpont szept. 6. 14:14 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Hol tudnék értelmes fiúkat megismerni?
Nyíregyházán hely ahova járnak olyan lányok (14-16 között) akik komolyabban is szeretnének valakit megismerni?
Hol tudnék magamhoz való visszahúzódó introvertált lányokat megismerni?
Lányok véleményét szeretném kérni, hogy az alábbi szövegről mi a véleményetek, örülnétek ha egy fiú ezzel menne oda hozzátok? Szia megláttalak és gondoltam, hogy idejövök hozzád...
Van egy lány akit szeretnék megismerni, de személyesen még sose beszéltem vele. Hogyan kezdeményezzek? 22/F
Hogy tudnám megismerni a lányt?

Kérdések a Tini párkapcsolatok rovatbólKérdések a Randizás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!