Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Van barátnője de velem flörtöl...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van barátnője de velem flörtöl, miért?

Figyelt kérdés

Meg ismertem egy srácot, aztán kiderult hogy van barátnője, 1 hónapja sincsennek együtt

Ma találkoztam vele, és egészen jól elbeszelgettunk, kerdezoskodott stb.

Mikor elkosztunk kérte hogy oleljem meg, aztán megmarkolta a fenekem.

Azt mondta hogy a barátnője messze van, és úgysem tudja meg.

Tavkapcsolat..

Mire veljem ezt? Szereti? Vagy akarhat tőlem valamit? Egyébként nagyon helyes srác


2019. szept. 13. 15:16
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha akar is valamit utasítsd vissza ha barátnőjét képes lenne megcsalni akkor utána téged megcsalhat
2019. szept. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha ilyen a hozzállása hogy ''úgyse tudja meg'', akkor valószínű minden barátnőjével ugyanezt tenné.


Kedveli változatosságot, gondolom bejössz neki, és úgy gondolja, amit a barátnője nem tud az nem fáj.


Vagy neki ez így izgalmas, hogy van állandó partnere, az biztonságot ad, de ott vannak flörtök, kalandok, amik izgalmat nyújtanak számára. Az, hogy mit okoz a partnerének, legkevésbé se izgatja.


Nekem ilyen pasi nem kéne.

2019. szept. 27. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!