Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Honnét tudom, ha egy fiú...

Honnét tudom, ha egy fiú flörtöl velem, és csak másodhegedűsnek akar a barátnője mellé?

Figyelt kérdés
A srác nem tudja, hogy tudom hogy van barátnője (fb-n nyomoztam le). Viszont tök normálisnak tűnik...
2014. okt. 5. 10:54
 1/2 anonim ***** válasza:
ÉS veled meg flörtöl a szemétláda?Veled is ezt fogja csinálni megkap majd eldob..ennyi..
2014. okt. 5. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
48%

Sehonnan. Meg kell bíznod benne, hogy komolyat akar tőled és már nem szereti a barátnőjét. A bizalom az egyetlen járható út, amit te mutatsz ki felé.


Egyébként ha nem szó szerint fogyatékos/retardált, akkor valószínűleg tudja hogy tudod. Hiszen ki a faszom az, aki ne nézne utána a másiknak facebookon. Szóval ha ki van neki téve, 100% hogy tudja hogy tudod.

2014. okt. 5. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!