Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Első randira jó ötlet hozzám...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randira jó ötlet hozzám hívni a lányt xboxozni?

Figyelt kérdés
osztálytársak vagyunk egyébként.
2019. szept. 22. 09:56
 1/7 anonim ***** válasza:
19%
Nem.
2019. szept. 22. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
25%
Csak mond meg neki, hogy óvszert vegyen.
2019. szept. 22. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
78%
Uristen
2019. szept. 22. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
23%
Ő szeret xboxozni? Mert ha nem, akkor szerintem el se megy.
2019. szept. 22. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
83%

Lány vagyok. Nem szoktam xboxozni, de örülnék neki igazából, mivel nem tipikus randi.


Megtaníthat, a sok bénázásom miatt sokat nevetünk, ha megunom akkor más elfoglaltság.


De kaja legyen. És ne próbáld azt sugallni, hogy tényleg megakarod fektetni, ne mássz rá. Kivéve, ha úgy ismered, hogy megteheted.

2019. szept. 22. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem egyáltalán nincs ezzel baj. Csak a lány is szeressen azért xboxozni. 😃 Személy szerint én szeretem az ilyen lazábban vett randikat, amikor csak ketten vagyunk és megtudjuk egymást jobban ismerni. Csak ne azt sugalld, hogy megakarod fektetni. És akár legyen nasi😋
2019. szept. 22. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
én 40+ km es túrára vagy ilyenekre hívom először, derüljön ki az elején ha nem illünk össze xd
2019. szept. 22. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!