Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mit kéne tennem ebben a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tennem ebben a helyzetben, ez az ötlet szerintetek jó?

Figyelt kérdés

Több mint egy éve egy osztály társam rám írt, hogy már régóta tetszem neki és hogy nem lennék-e a barátnője. Kb 3 napon keresztül gondolkodtam rajta hogy mit válaszolják mert tetszett de féltem meg volt még pár gond.. végül úgy döntöttem hogy azt mondom neki hogy inkább csak legyünk barátok. Viszont már másnap megbántam hogy ezt válaszoltam. Azóta azon szenvede és egyre jobban tetszik. Nem lenne az nagyon fura ha most rá írnék és akkor így elkezdenénk beszélni. Amikor már nagyon sokat beszéltünk akkor mondanám neki hogy elrontottam és minden nap ezen bánkodtam. És nagyon szeretnék vele össze jönni


Ez így szerintetek nagyon gáz? Ha igen akkor lenne valami tippetek hogy mit tehetnék?


( Jövőre már nem leszünk osztálytársak )



2019. máj. 7. 21:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem gáz. Legalább amíg beszéltek addig te is el tudod dönteni mi legyen (végülis nem hiába mondtál először nemet+ egy kapcsolat bonyolult, nem feltétlen elég hozzá a kölcsönös vonzalom és ráadásul az agyad most játszik is veled: azt akarja megkapni ami nem lehet az övé). Ha nem lesz semmi, te akkor is megpróbáltad, nem fogsz bánkódni, hogy “mi lett volna, ha...”
2019. máj. 7. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem gáz. Mi jobban ertekelunk, ha őszintén elmondja
2019. máj. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Mondd el a teljes igazsagot abszolut nem gaz xdd
2019. máj. 8. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!