Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Tudtok jó flörtölős szövegeket...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudtok jó flörtölős szövegeket írni nekem?

Figyelt kérdés

Fontos lenne komoly válaszokat adni! mert nekem dunsztom sincs, mit kéne mondanom ami hatásos is.

Nem ilyen hülyeségeket. Köszi előre is

19F



2019. okt. 5. 20:59
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem erre nincsen szöveg ,meg jól bevált recept.

A flörtölés lehet a szemezés is meg az ha rámosolyogsz a másikra mondjuk.

De szerintem ami bejön az egyik embernek az a másiknak nem feltétlen.

Szóval ide írhatom neked hogy a "jó a segged kő' kóla" az biztos duma mert a barátom is ezzel szedett fel engem (természetesen ez nem igy van) ,de attól még a másik csaj elhajt ha így mész oda hozzá.


De hogy normálisan is válaszoljak szerintem ami a flörtölésbe tartozik és szerintem bejön az az ha az ember csipkelődik a másikkal,kacérkodik,egy két bók ,akár burkoltan,esetleg apró burkolt szexuális utalások ,ilyesmi.

2019. okt. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem a spontaneítás a legegyszerűbb és talán a legjobb is
2019. okt. 5. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Tipikus esett: olyan édes ez a csoki. De te édesebb vagy.. Csak jó időben kell mondani, és nem így ahogyan leírtam.


Nekem bejönnek az olyan emberek, akik bénáznak. Tudom hülyén hangzik.


Tudod mi a közös a síléc és az íróasztal között? Egyikben sincs mazsola.


Egy ilyen béna viccel engem már megvennél.

2019. okt. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!