Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hülye liba lennék, amiért...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hülye liba lennék, amiért elvárom hogy normálisan nézzen ki a partner első találkozáskor?

Figyelt kérdés

Nemrég történt a dolog. Egy sráccal találkozót beszéltünk meg, én nagyon készültem rá, próbáltam szépen, de egyszerűen felöltözni. Nem azt mondom, hogy öltönyben, szmokingban, nyakkendőben kell megjelennie, de miért nem tudta kicsit megerőltetni magát? Kopott, koszos farmerban volt, pulcsiban, koszos cipőben. Nem vagyok előítéletes, de ebből csak arra tudtam következtetni, hogy mennyire nem érdekli a kinézete. Pár nappal később vitába keveredtünk, és bár nem akartam, de végül megmondtam neki, hogy kicsit megerőltethette volna magát öltözködés terén, nem kell kiöltöznie, csak legalább ne koszos ruhában legyen. Erre lehordott, hogy én is ugyanolyan külsőre menő liba vagyok, mint az összes többi lány, és hogy nekem senki se jó, menjek a haverjaimhoz. Nagyon rosszul esett hogy ezt mondta, és még mindig rosszul érzem magam, amiért elmondtam neki a véleményem. Nem kellett volna? Vagy jobb így? Lányok, mi a véleményetek? :(

Ezek után le is tiltott egyébként...



2019. okt. 5. 23:01
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
94%

Aki alapjáraton kopott, koszos ruhában jár, alapból nem kéne vele szóba állni.

Jogosan akadtál ki.

Én igaz fiú vagyok, és nem csak mástól várom el, hogy normálisan öltözködjön.

2019. okt. 5. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
92%
A te kiakadásod jogos volt, ne érezd emiatt rosszul magad. Mindenkinek meg kellene ütnie egy bizonyos szintet, erre pedig nem volt képes. Az még külön égő az ő számára nézve, hogy más szólt neki, nem ő vette észre, hogy igénytelenül néz ki.
2019. okt. 5. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
91%

Azt csak azért mondta, mert megsértetted és vissza akart vágni.

Az hogy ő mit gondol, az ne érdekeljen, te tudod magadról hogy milyen ember vagy, emiatt nem kell rosszul érezned magad.

Ez inkább neki kellemetlen, főleg hogy szóvá is tetted neki, hogy koszos volt, illetve ezután még ócsárolt.

De egyébként a randin én is elvárnám, hogy a partnerem normálisan öltözzön fel.

2019. okt. 5. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Tényleg nem akartam megbántani, mert én sem vagyok egy szép látvány, de na... :(

Köszönöm az eddigi válaszokat!:)

2019. okt. 5. 23:16
 5/20 anonim ***** válasza:
87%
Bocsi nem kotekedesbol. Bizros vagy benne hogy a srac olyan anyagi helyzetben van (illetve a csaladja) hogy ki tudja mosni a ruhait,tud tisztat felvenni es hogy van is neki tobb? Mert ha ez a helyzet az gaz sajnos. De ha ezekre van lehetosege akkor szimplan igenytelen magara,es jogosan akadtal ki. Ha te nem mondod neki akkor mas mondta volna meg.
2019. okt. 5. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Van(nak) olyan anyagi helyzetben szerintem, hogy ki tudja mosni a nadrágját. Mondta is korábban, hogy megy nadrágot venni. Csak tudnám hogy akkor miért nem azt vette fel amit vett ;w;
2019. okt. 5. 23:19
 7/20 anonim ***** válasza:
90%
Egy embernek igenis van igénye maga és a partnere felé. És ha az a partner, azért hord le, mert szerinte normális, hogy ő maga koszos és büdös akkor nézelődjen a saját szintjén. Te pedig keress egy normális pasit!
2019. okt. 5. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
91%

Én ismertem olyan srácot akinek az anyja és apja is durván alkoholista volt, a srác mégis kitudta mosni a ruháját, megtudott jelenni, tisztán, ápoltan. Nem volt rajta 30 ezres cipő meg 20 ezre póló, de tiszta, kulturált volt. A szegénység még nem jár együtt az igénytelenséggel. Szerintem igazad volt. Ha valaki legyen az fiú avgy lány, nem képes a tiszta, kulturált megjelenésre, az ne is várja el, hogy a partnere továbbiakban is érdeklődjön íránta.

Én is készülők, ápolt vagyok, én is elvárom, hogy a srác szintén legyen ápolt.

Egyébként én is átéltem az első randi csalódását amiben reménykedtem. De ott nem a megjelenés volt a gond, hanem a későbbi viselkedése. Egy pizzázóba mentünk enni ( ki-ki maga fizette a kajáját), és ott jöttem rá, hogy a jóképű külső ellenére képtelen volt kulturáltan enni. Csámcsogott, nyitott szájjal evett, közben folyamatosan beszélt úgy, hogy a kaja potyogott a szájából.Néha büfögött, mert milyen buli az. Nagyon kínos volt. Márcsak azért is mert egy 27 éves férfi volt, akinek tudni kell normálisan enni, és nem csámcsogni, szürcsölni stb. Én megkérdeztem tőle, hogy mindig így eszik, és nem értette. Szerinte jó az úgy ahogy van. Nem volt több randink, nem kértem belőle.

2019. okt. 5. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
#8 Úristen :0 ez tényleg baromi kínos lehetett. Nem lettem volna a helyedben :c
2019. okt. 5. 23:59
 10/20 anonim válasza:
61%

Jól lehordtátok szegény srácotxd

Persze, azért nem koszos farmerban kell menni randira, de ha a cipője nem makolat tiszta az nálam teljesen belefér. Mert az én cipőm sincs mindig a legjobb állapotban.

Amikor randizni megyek (kiemelném hogy én, vagyis másnak lehet teljesen más véleménye) akkor a hétköznapi ruháimat veszem fel. Azért hogy ne azt mutassam neki, hogy én milyen szép és elegáns is tudok lenni, hanem hogy úgy alap járaton milyen vagyok. A ruháim mind tiszták, de például nem mennék ingben randizni, mert szinte sosem hordok azt. Akkor miért mennék abban? Nem az a lényeg hogy engem ismerjenek meg egy randin?

Te ilyen vagy, ő meg olyan. Lehet hogy valakinek pont az fog bejönni, hogy ő ilyen laza és nem érdekli, hogy az emberek hogy vélekednek arról, hogy éppen mit vett fel. És az is meglehet, hogy ő meg téged nézett le azért amiért kicsípted magad. Mindenki más, mindenkinek mások az elvárásai.

De az hogy te a randihoz igényled, hogy a partnered az átlagosnál kicsit jobban öltözzön fel, még nem jelenti azt, hogy neked csak a külső számít. Csak ez alapján is megítélheted a másikat adott esetben.

Remélem nem nagyon gáz a meglátásom, mert ahogy olvastam eléggé eltér a többiekétől. L

2019. okt. 6. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!