Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Anotalkon szívesen megmondjáto...

Anotalkon szívesen megmondjátok a neveteket, ha ez a partner első kérdése? Mikor léptek ki egy beszélgetésből? Van nálatok olyan szűrő, amin az illető vagy átmegy, vagy nem? (Pl ha annyit ír, hogy "szia, kor" akkor nem válaszoltok. Vagy bármi)

Figyelt kérdés
2017. júl. 18. 00:33
 1/9 anonim ***** válasza:

Igen ki képek ha:

Az illető képet kér

Trágár

Nem bír vissza írni

"Szia drága, cica...stb" kifejezéseket használ

A teljes nevem soha nem mondom el, max néha a kereszt nevem de azt is csak ritkán

2017. júl. 18. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Régebben anotalkoztam nagyon sokat. Én szerettem ha megkérdezik a nevemet, én is mindig megkérdeztem először. Semmi extra csak kényelmesebben érzem magam ha tudom a nevét, plusz némi bizalmat is kölcsönöz.

Szűrőknél csak ez volt amit te leírtál. Ritkán kivételt tettem. De igyekeztem mindig én írni először, és megkérdezni hogy hogy van. Leginkább azért csináltam, mert ha csak simán megkérdezi hogy szia kor, én meg beírom neki akkor lehet hogy egyből kilép a beszélgetésből, mert mondjuk nagy a korkülönbség, és esélyt se ad az ismerkedésre. De ha a hogy vagy és még mellette 2-3 dologig eljutok a kor előtt, akkor azért már egy kis képet össze tudsz rakni az illetőről ami alapján könnyebb eldönteni hogy érdemes e folytatni vagy nem.

Amit nagyon bírtam viszont, mikor valami viccessel próbáltak nyitni. Olyankor általában én is valami hasonlót reagáltam, és tök jó beszélgetések, 3 esetben azóta is tartó barátság alakult ki :D

2017. júl. 18. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem én lépek ki, hanem a másik fél, mikor azt írom, hogy szia cica,korod?:)
2017. júl. 18. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szia kor? Az nekem kicsit bunkos vagy nem tudom. Meg egyből ezt kérdezni nálam nem a legjobb pont. Hogy vagy? Jobb szerintem.

A keresztnevemet szoktam megadni.

A perverzeket is átkattintom.

Hány éves vagy? Hosszabb de szerintem szebb.

Nem adnám meg ha ez az első kérdése,hogy mi a nevem. Ez szerintem a hogy vagy után passzolna.

2017. júl. 18. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
46%

Legtöbb esetben kilépek.

Kizárólag olyankor nem, ha valaki a (komoly) köszönés után nem kérdezi meg a korom, vagy a nemem, hanem például a hogylétem felől érdeklődik, és mélyebben el tudunk beszélgetni.

2017. júl. 18. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
54%
5. Jó nagy ökör aki a nemed megkérdezi.
2017. júl. 18. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én életemben háromszor ha anotalkoztam, unaloműzésképp.

Anotalkon szívesen megmondjátok a neveteket, ha ez a partner első kérdése? Maximum a becenevemet, ilyen oldalon a vezetéknevemet senkinek sem adnám meg.

Mikor léptek ki egy beszélgetésből? Ha valami hirdetést ír, idi*ta, kanos, sok idő ameddig válaszol.

Van nálatok olyan szűrő, amin az illető vagy átmegy, vagy nem? Hát, ezt a szia kor részt nem kedvelem,de válaszolok rá.

2017. júl. 18. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :)
2017. júl. 18. 09:20
 9/9 anonim válasza:
6. Nem hinném. Mostanában sokat anotalkozok, mindig csak lány kategóriában, de rengetegen kijelentették nekem hogy ők fiúk, vagy hogy 16 alatti kategóriába mész és 24 éves az illető.
2021. okt. 24. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!