Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Szerintek mi a legjobb hely...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintek mi a legjobb hely első randira?

Figyelt kérdés

Van egy lány aki nagyon tetszik és szerintem én is bejövök neki es szeretnem elvinni valamilyen jo helyre. Mit tudtok ajanlani?

16F


2019. okt. 11. 07:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
McDonald's. Tudjátok a kínálatot, árakat. Nem jön a pincér és okoz kellemetlen pillanatokat. Ha nem jön be valami, simán felálltok és mentek. Stb.
2019. okt. 11. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
12%
börtön látogatás
2019. okt. 11. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
13%
Bokor
2019. okt. 11. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
88%

Látom vannak itt vicces válaszadók.

Csak setalgassatok és kész, aztán ha megláttuk valami kúria dolgot vagy valami helyet, akkor bementek és, és done.

Én például elhivtam sétálni és tök jól megismertük egymást, sokat beszélgettünk, majd egyszer csak lecsapott minket a finom kürtőskalács illata. Hát nem nagyon bírtuk ki, hogy ne együnk, így hát vettünk és setalgattunk. Persze volt hogy valahol leültünk. Ha csak simán beultok valahova és nem mentek semerre, az akkor lehet kellemetlen, ha nem tudtok semmiről beszélni, csak észtek és esetleg a telefonjaitokat nyomogatjatok, de ha úton vagytok, akkor maga a helyzet hozza a témát. A környezeti hatások, amiket lattok, az emberek vagy akármi. Így sokkal könnyebb témát találni, mintha beulnetek egy mekibe. Persze nem kell az utcán látott témákhoz ragaszkodni, ezek csak egy kiinduló pontot adnak. Erről általában valamelyik őröknek van egy tapasztalata vagy emléke és ezzel már személyessé is válik a beszélgetés és jobban megismerheted/megismerhet.

2019. okt. 11. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Lazy Lover ***** válasza:
58%
Semmi sétàljatok utána beülhettek valahová
2019. okt. 11. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
56%
Hivdfel magadhoz "filmezni", aztan ott legalabb tudsz vele kulturaltan szegszelni.
2019. okt. 11. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Üres sikátor.
2019. okt. 11. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
70%

Séta, kávézó, cukrászda- ha nem ismered még nagyon.

Ha már ismered, ezeken felül érdeklődésétől függően: múzeum, kiállítás; állatkert, sportesemény, sport (kori, evezés, biciklizés, bowling), kisebb túra a környéken, valamilyen pár órás kurzus. Szerintem ezek mind tök jó kiindulópontokat egy jó beszélgetéshez, randihoz.

2019. okt. 11. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszokat. Tok jo irlet ez a séta ea valahova beulni.

Kosz a vicces embereknek. Ma is nevettem egy jot

Es a mozi mar nem jatszik?

2019. okt. 12. 08:45
 10/13 anonim ***** válasza:
Mozi+séta vagy valami olyan hely ahol beszélgetni is tudtok.
2019. okt. 12. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!