Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mi lenne a legjobb lépés?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

???????????????? kérdése:

Mi lenne a legjobb lépés? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Már 1 hónapja beszélgetek ezzel a lánnyal, voltunk már egy pár randin majdnem minden nap találkoztunk egy fél vagy 1 órát már ismerem a családját is és voltam már náluk is. A kérdés az hogy vajon 1 hónap elég e ahoz hogy megcsókoljam mondjuk mikor kísérem haza elköszönés előtt. Tudni kell róla hogy elég félénk és még sose volt kapcsolata sem első csókja. Technikailag még nekemse csak szájra puszi. A válaszokat előre is köszi

2019. szept. 18. 22:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Fogd meg a kezét először,aztán öleld meg,majd puszi és aztán a csók.(Nem egyszerre és egymás után)!
2019. szept. 18. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:

A nézéséből,mozdulataiból látni fogod amikor a kapcsolat megérett arra,hogy megcsókoljad!

Szerintem még korai. Ha naponta csak 1 vagy 2 órát találkoztok a hódításhoz kevés. Ez nem az első látásra történő szerelem,csak óvatosan fiatalember!

2019. szept. 19. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Onnan tudod, hogy tetszel neki, ha pl. egymás mellett ültök, a térdedet hozzáérinted az övéhez, ha azonnal elhúzza, nem érdekled, ha otthagyja, érdekled. Ez ezer százalék, hogy így van, nő vagyok, tudom.


Ha már tudod, hogy vonzódik hozzád, akkor búcsúzásnál megcsókolhatod. Száz tanácsot tudnék adni, hogyan csókold meg, de inkább azt mondom, nem kell hozzá forgatókönyv, jöjjön természetesen!

Egy hónap egyébként bőven elég lehet egy tininél, én ebben a korban 2 pillanat alatt is szerelmes lettem. Az sokkal veszélyesebb, ha sokáig húzod, és bekerülsz a "barát zónába". Minél tovább húzod, annál valószínűbb lehet.

2019. szept. 19. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Szóval akkor szerintetek várják vagy a következő randi után csokoljam meg? Átkarolás meg ilyesmi szabad? Mert az előző randinkon atkaroltam legalább 1 órán keresztül. A randink most szombaton lessz
2019. szept. 19. 09:58
 5/11 anonim ***** válasza:
Ne várj, következő randin csókold meg.
2019. szept. 19. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Mielőtt megcsókolod, kérdezd meg, hogy szabad-e. Amúgy pedig nyugodtan 😉
2019. szept. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
És még valami hogyha találkozunk és ő csak 1 kézzel ölel át az jelent valamit? nem mintha annyira számítana de nemtudom mit jelent. meg ha találkozunk általában kutyát sétáltat és a kutyákkal foglalkozik és néha velem. az anyja is ott van általában. meg hát elég félénk az is, gondolom akkor csak félős nem?
2019. szept. 19. 21:37
 8/11 anonim ***** válasza:
Igen, szerintem félénk, azért is ölel egy kézzel
2019. szept. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Csak az egyik karjával tud átölelni a másikban a kutyát tartja.
2019. szept. 20. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nem mert átadja a kutyát az anyjának és üres mind2 keze de szerintem nem releváns
2019. szept. 20. 10:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!