Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Ha randin vagy valahol meg...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha randin vagy valahol meg szeretném csókolni a csajt ennnek mi a lefolyása, megkérdezem és mondd rá vmit vagy hogy megy ez gyakorlatban?

Figyelt kérdés

2019. okt. 30. 03:21
 1/7 A kérdező kommentje:
ennek*
2019. okt. 30. 03:21
 2/7 anonim ***** válasza:
94%

Soha, semmilyen esetben se kérdezd meg, hogy megcsókolhatod-e! Ez egy örök érvényű szabály, amit véss a fejedbe! :D

A folyamat (bármilyen meglepő, így történik, nem állítok valótlanságot): ha még nem csókoltad meg (feltételezem), akkor mindenképp elköszönéskor tedd meg. Ne állj tőle egy km-re, mert hosszú lesz az út, és ráesel, de az arcába se állj bele, mert kellemetlen lesz a felvezetés. Nagyjából úgy állj előtte, mint ha kicsit közelebbről néznél egy monitort, de a legjobb, ha nem görcsölsz rá, mert úgy is fel tudod mérni a megfelelő távolságot. Ha úgy érzed, hogy már lassan búcsúztok, és épp nem beszél, akkor jött el a te időd: bedobhatsz egy ilyen szöveget, hogy már régóta szerettél volna neki valamit elmondani, aztán belenézel a szemébe, lenézel a szájára, majd újra a szemébe, erőt veszel magadon, és már hajolsz a szájára. Nem baj, ha elsőre csak egy szájrapuszi lesz, a lényeg, hogy megtörtént.

Nem lesz ciki, akkor sem, ha esetleg elneveti magát, és akkor sem, ha annak érzed. Bárhogy is reagál, NE kérj bocsánatot, amiért megcsókoltad! Legfeljebb elejtheted viccesen, hogy: "ez most így kicsúszot:D ikszdé"

Ha problémát jelent, hogy a kezeddel közben nem tudsz mit tenni, akkor a csók előtt érintsd meg a derekát. Nem kell átölelni, semmi, csak érj hozzá valamijéhez.

2019. okt. 30. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

#1 tök jól levezette

De én valahogy végig azon agyaltam hogy valaki áll előttem és ilyen begyakoroltan csinálja ezeket a mozdulatokat xd ennek spontánabbnak kell lennie szerintem ,ez úgy jön magától

2019. okt. 30. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

#3: igen, amíg nem estem át ezen, én is ettől féltem, hogy spontán kell jönnie, de nem jön spontán, amíg legalább egyszer nem tapasztalod meg a folyamatot. Később már ki nem szarja le ezeket, de számomra a "légy spontán" nem volt megoldás :D

Hacsak nem mindketten kicsit ittasabb állapotban vagytok, mert akkor tök spontán fog jönni, de színjózanon kicsit nem olyan egyszerű :D

2019. okt. 30. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én is átestem már az első csókomon ,nem mondom hogy tökéletes volt,sőt nagyon béna volt ,de attól még spontán

És egyikünket sem zavart hogy bénáztunk

De ha rá van parázva és befeszül meg közben az jár a fejében hogy " 1. Lépés : megfelelő távolság /közelség létrehozása, 2. Lépés: nézz a szemébe ,jajj nem a szájára ...hova kell nézni ..úr isten elbasztam"

Ez nem éppen célravezető XD

2019. okt. 30. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Huu az en elso csokom nagyon gaz volt

14 voltam, idosebb srac, bajkevero tipus az az igazi rossz fiu csajozogep.... parkban voltunk , le akartam ulni de a pad elott volt egy lyuk, megcsusztam az olebe veletlenul es mikor fel akartam kelni vissza huzott, engem mar a viz is levert :Ddd akarhanyszor hajolt kozelebb elrantottam a fejem nem akartam bele menni ilyen sraccal semmibe se, vegul megfogta az arcom es lekapott.

De amugy minden emberrel mas csokolozni, mindenkinek mas a "stilusa" volt olyan akivel nem volt meg a kozos hang csok kozben, volt akivel meg olyan jo volt mintha egesz eletunkben csak ezt csinaltuk volna, annyira osszhangban voltunk.

Szoval az elso csokok altalaban nem gordulekenyek nem kell stresszelni

2019. okt. 30. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Legyenszépnapod! ***** válasza:
Hajolj közel és ha nem hátrál el akkor mehet, meg ha sokszor nézi a szád előtte az jó jel
2019. okt. 30. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!