Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek jó beszélgetés...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jó beszélgetés indító, ha egy lánytól megkérdezem, hogy mi a kedvenc gyümölcse?

Figyelt kérdés
Már párszor bedobtam ezt, amikor teljesen ismeretlen emberekkel beszélgettem, és egész jól működött, de így lehet kicsit furán hangzana.

2019. máj. 5. 23:35
 1/3 anonim válasza:
100%

azért előbb kérdezd meg a nevét pl. :D

de egy idő után, mikor már tényleg szeretnétek megismerni egymást, ez se furább kérdés, mint a kedvenc állat, szín, kaja, ország stb. :)

2019. máj. 5. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Jó úton haladsz, mert valahol poénosnak tekinthető a kérdés. Meghökkentő is tud lenni. Minél egyedibbet kérdezel, annál jobb. Viszont, ebből rosszul is ki jöhetsz, mert ha egy kicsit is pervezebb lánnyal futsz össze, akkor egyből arra fog gondolni hogy azt akarod hallani hogy a banán. 🍌 Gondolom nem kell ragozni :D De ha teljesen elvörösödik egy lány, tudd, hogy ezért van. És jobb lenne témát váltani. Összességében király hogy relatíve eredeti vagy, csak keress mentő kérdéseket, témákat is. Valamint tudj felkészülni arra, ha megkérdezni egy lány, hogy miért érdekel. :)
2019. máj. 6. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát nem beszédindítónak jó, de ha már tudtok egymásról pár alap infót akkor jó téma. Az pedig, hogy a lány hogy reagál a kérdésre, még nem jelenti azt, hogy látod mennyire perverz. Ennek a kérdésnek olvasása alatt nem jutott eszembe az, hogy azt a választ várnád, hogy banán. Azért mert ismerkedéskor nem akarom és várom el, hogy a másik fél kimutassa az efféle gondolatait. Számomra perverzség inkább ilyen belső poén. Kevés emberrel osztom meg az ilyesmi gondolataimat pedig vannak bőven. nehéz elmagyarázni amit ezzel mondani akarok. A lényeg, hogy én egy kapcsolatban csak egy bizonyos ismerettségi fok után merném felvállalni a perverz oldalamat. Mikor már teljesen bízok a partneremben.

Tehát biztos van olyan lány akinél zavarba ejt lesz ez a kérdés. Szerintem ez nem a perverz lányokra lesz igaz, hanem azokra akik bizalmatlanak még veled. De ha már megvan ez az alapvető bizalom akkor jöhet ez a kérdés. Szerintem jó kis téma, olyan amiről ellehet beszélgetni pár percig.

16/L

2019. máj. 6. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!