Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Lányok! 173cm a magasságom,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! 173cm a magasságom, ez nektek milyen kategória? Kezdenétek ekkora sráccal?

Figyelt kérdés
Érdekelnek a vélemények.

2020. jan. 8. 03:58
 1/10 anonim ***** válasza:
55%
Magyarországon a pasik 90%-a törpe, szóval ha nem akarnak egyedül maradni, akkor kezdeni fognak veled.
2020. jan. 8. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hany eves vagy? Mert amugy ha fiatalabb vagy, akkor meg siman nohetsz. 🙂 En 15 eves koromtol osszesen 4 centit nottem 3 ev elteltevel es 17 evesen 173 centi voltam. 18 eves koromban indult be a novekedes es evi 5-6 centit nottem. 😀 Szoval ne aggodj ha meg fiatal vagy.
2020. jan. 8. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Mivel én alacsony vagyok, simán

Barátom 175 cm magas, pont ideális

2020. jan. 8. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
87%

175cm körüli vagyok. Eddig csak nálam alacsonyabb barátnőim voltak. Szerencsére pont a kis cuki lányok a gyengém.


Gondolj arra inkább, hogy ezzel a magassággal sokkal könnyebb izmosodni, mintha 184 vagy efölötti lennél.

Nekem több magasabb ismerősöm van, akik a magasságuk miatt nem olyan izmosak mint én. Szóval érdemes sportolni.


25/F

2020. jan. 8. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 nemaRendőrség ***** válasza:
95%

Vicces dolog ez az izom magasság összefüggés.

Ott van pl a twilightból a farkas srác(nemrég néztük meg asszonnal), kiváló teste van, mindaddig amíg az ember el nem olvassa hogy 170 körüli.

Beszélgettünk róla asszonnyal, nem értette miért nevetem ki ezért(én 187, ő 182)

Van egy haverom aki kb 170cm körüli, szoktam vele járni gyúrni, ő is ismeri.

Neki kb olyan teste van mint a farkasgyereknek, egyből rájött hogy miért nevettem.

Képen nagyon jól néz ki, de a valóságban már nem az igazi.

Ránézésre neki 2x akkora karja van mint nekem, valamivel több kilóval is edz, de ha összemérjük testünkket majd minden nagyobb nekem.

Csak kisebbnek látszik mert 20 centivel magasabb vagyok

2020. jan. 8. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ez a magasság-izom arány a legnagyobb hülyeség. Azt ne mondják nekem, hogy a magasak nem tudnak izmosabbak lenni. :D Csakhogy hírességet is mondjak: Dwayne Johnson, 190+ és szerintem nem éppen az a kicsi darab. :)
2020. jan. 8. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

162-5 körül vagyok szóval nekem még magas is. Mondjuk ha görnyedten jársz akkor nem annyira.:D

18l

2020. jan. 8. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
157 cm vagyok, az én szemszögemből te is magas vagy :D
2020. jan. 8. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

165 centis srácért sírtam 2 hónapoz,tehát igen,simán.

Én 163 vagyok.

2020. jan. 8. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Erre az a válaszom hogy nem a magasság számít hanem ami bent a szívedben és a lelkedben van..

18L

2020. jan. 13. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!