Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Egy lánnyal miről lehet...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lánnyal miről lehet beszélgetni?

Figyelt kérdés
Miről érdemes beszélni egy leszólításkor, egy randin. Mivel lehet kezdeni, elindítani egy beszélgetést. És hogyan kell ezt alkalmazni.

2020. jan. 28. 23:55
 1/7 anonim ***** válasza:
42%

Egy lánnyal bármiről, ami nem sértő vagy primitív, kivéve, ha ez vonzza. Egy nővel már megint más a dolog :D ..de a sajt kulcsszó a legjobb..

u.i.: én egy sajtról is tudok beszélgetni, ha jó a társaság :DD

2020. jan. 29. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
6%

Például mesélhetsz neki a farkad nagyságáról. A legtöbb csaj, csak játsza a prűdet, de valójában nagyon is izgatja őket. Elmesélheted neki hogyan szokol hokizni.

De a videojáték élményeidről is mesélhetsz neki. Pl. hogyan szoktál GTA-zni.

Én is ilyenekről beszélgettem a csajokkal, és több mint 50 csajom volt már. (pontosan nem tudom, nem számolom őket)

2020. jan. 29. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
74%

#2 aki a farkától dicsekszik, annak kicsi ;)

Azért nem tudod megszámolni hány csajod volt, mert számolni se tudsz!

Magas/ minimális intelligenciád sincs, nem, hogy 1 barátnőd!

2020. jan. 29. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
39%
Amúgy meg, nem értem, miért lettem lepontozva, ő írta be, hogy "sajt" a hasonló témájú keresésbe...
2020. jan. 29. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Egy fiuval mirol szoktal beszelgetni?
2020. jan. 29. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Az ételekről na arról én például imádok beszélni sőt enni is szeretek bár az a jó hoyg ez nem látszik😂
2020. jan. 30. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
52%
A kexről
2020. máj. 14. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!