Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » 1 már ismert lánnyal való...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1 már ismert lánnyal való randizáskor, miről érdemes beszélgetni? [1. randin] (Továbbiak lejjebb)

Figyelt kérdés
Szóval ezzel a lánnyal szoktam reggelente a vonaton utazni, (előző suliból ismerem, [nem volt az osztálytársam, és ritkán találkoztam vele]), szóval reggelente még hulla vagyok, és nem nagyon vagyok képes beszélgetni, (persze szoktunk, de van amikor nem sokáig tart a beszélgetés, máskor meg az egész úton végig beszéljük... Szóval mikor hogy) És ezt a lányt szeretném elhívni randira... Tegyük fel, hogy meg beszéltük, ráér, és találkozunk valahol, onnan megyünk pl 1 kávézóba, jó, na de miről beszélgessünk?? Olyan dolgokról, amiről általában? Persze, ha a téma magától adódik, akkor már sinen vagyunk...

2016. febr. 10. 22:07
 1/4 anonim ***** válasza:
hát az az igazi, ha magától jönnek a dolgok, ha valakivel úgy hullámhosszon vagy akkor igazából bármiről eltudtok beszélgetni ... ilyen alap témákat mint, hogy miket szeret, állatok, hobbik, sport, zene stb. el lehet lőni persze
2016. febr. 10. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg mit szeret... Hagyd hogy meséljen magáról (de ne az legyen a válaszod hogy aha... Aha... Aha... Mert az nagyon idegesítő egy lány számára) és persze ha krdez valamit és látod hogy érdekli a téma/ történted akkor mesélj bővebben. Ha nem akar magáról beszélni azt tartsd tiszteletben de finoman kérdezd meg mért (ma így sem akarja elmondani akkor hagyd)


A lényeg hogy hagyd beszélni és figyeli oda rá (ezt ő is érezze)

2016. febr. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm ez sokat segített :)
2016. febr. 18. 20:39
 4/4 Bogi1414 válasza:
Véleményem szerint ha már tudod az alap dolgokat róla tehát (állat,hobbi,zene,stb.)akkor egy egy kisebb sztorival is felélénkítheted a beszélgetést vagy akár kérhetsz vele egy közös képet mert szerin az tök aranyos! A helytől függően témába kerülhet hogy ki mennyire tud pl:bowlingozni,biliárdozni,mért szereti az az éttermet,mért ezt a parkot választotta. A családja felől is lehet érdeklődni (DISZKRÉTEN). Vicceket soha ne mesélj! Az marha idegesítő mármint azokat a befásult favicceket (XD ez is az).
2017. márc. 21. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!