Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Randival kapcsolatban tapaszta...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randival kapcsolatban tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Jövő héten találkozok egy sráccal. Neten ismertem meg, még nem talalkoztunk. Szerintetek lesz téma? Mondta múltkor a barátnőm hogy általában ez úgy szokott lenni hogy az első pár randizgatásokon kicsit kínos, mert nem igazán van téma/kicsit erőltetett/stb, de ahogy megismeritek egymást, már normálisan tudtok beszélgetni. Ez tényleg így van, hogy az első pár alkalomnál nehéz témát találni? Tapasztalatok?

19/L



2020. febr. 1. 21:08
 1/2 anonim ***** válasza:

nekem eddig mindig csak első randim volt vagy max második mert offoltam

de! az a két randi amúgy nem volt olyan rossz

illetve a másodikon halálra untam magam

a fiú folyamatosan csak beszélt és beszélt és ugrált a témák között

szörnyű volt

az első viszont.. na az egy szép első randi volt

nem éreztem erőltetettnek

bár az zavart hogy feljöttek az exek

ami engem nagyon fusztrált és egyátalán nem érdekelt

szerintem jönni fognak a témák csak próbálj nyugodt maradni és légy önmagad

és ne ugrálj egyik témáról a másikra meg hagyd a másikat is beszélni

fura hogy nálunk nem a kínos csend volt a baj

de tényleg szerintem az a legfontosabb hogy olyan legyél amilyen szoktál

és lehet hogy lesz olyan hogy kicsit kínos a szitu de van amikor az nem is olyan nagyon rossz dolog

drukkolok!

és mi amúgy ilyen könnyedebb témákkal kezdtük

suli ilyenek aztán alakult magától

2020. febr. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem ha valakit nem ismersz még annyira akkor kb mindenről eltudtok beszélgetni. Ha feljön egy téma akkor azt már követi a többi, Ha pedig már ismered a másikat akkor meg pont amiatt tudtok jól beszélgetni. Szerintem a kínos csendet max az okozhatja ha egyikőtök kicsit zárkózottabb vagy nehezebben oldódik fel hamar

16/L

2020. febr. 1. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!