Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Egyetemista, főiskolás srácok...

Egyetemista, főiskolás srácok melyik konditerembe jártok? Mik a tapasztalatok a teremmel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

2020. jan. 10. 08:19
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Melyik egyetem? A BME-nek van külön konditerme a campuson, ami bár használható külsősként is, viszont úgy elég drága szóval jellemzően inkább csak hallgatók használják, akik komoly engedményt kapnak. Ez amúgy viszonylag felszerelt és csoportos órák is vannak...

Anno amúgy volt a Pázmány campuson is, azonban az lényegesen elmaradottabb állapotban volt. Szóval érdemes először szétnézni az egyetemen belül. Hátha jó/ megfelelő az aktuális színvonal.

2020. jan. 10. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk az egyetemnek van terme. Olcsó, lepukkant, ráférne egy festés, de használható, közel van a stressz központhoz. Néhány igazán felesleges, de kötelező óra után 400 forintért 2 órát bent vagyok és levezetem a feszültséget, amit az a fajta neurózis okozott, amit egy elpocsékolt 2 órás, idióta által tartott előadás okozott.
2020. jan. 10. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!