Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Rám irt egy fiu, h szia én...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rám irt egy fiu, h szia én vissza irtam neki és csak megnézte?

Figyelt kérdés
Nem irt vissza semmit csak látta szerintetek miert nem ir vissza?

2020. febr. 4. 18:30
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Kifogyott a témából, arra vár írj neki valamit.
2020. febr. 4. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel érezteti, hogy mennyire fontos ember és mennyire nincs idelye és majd pár óra múlva vagy esetleg majd holnap ír... Ez a mai fiatalok szokása, ami egyébként qurvára idegesítő.
2020. febr. 4. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
76%
Mert mindketten oltári idióták vagytok. Ha már rád ír, akkor minimum, hoyg a szia mellé egy témát is fel tud hozni, de úgy látszik erre is képtelen, szóval za ilyeneket hagyd és tiltsd. Te meg, nem igaz, hogy nem tudod szűrni za ilyen szerencsétleneket :D Ha tetszik, akkor te is feldobhatnál neki valami témát.. mindketten egymásra vártok, mert gyávák és életképtelenek vagytok, bele sem merek gondolni mi lesz, ha nektek gyereketek lesz....mire fogjátok tanítani őket? Remélem akkor már nem leszek e borzasztó világon....
2020. febr. 4. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

ma 18:35

Kicsit előreszaladtál az időben:D

Nyugi, te magad mondtad, hogy életképtelenek, akkor ne aggódj, nem jutnak el a gyereknemzésig.


Egyébként ez a tini párkapcsolatok topik, itt mindenki ilyen kis esetlen. Majd felnőnek idővel (remélem).

2020. febr. 4. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!