Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Randi ötletem támadadt, a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randi ötletem támadadt, a kivitelezésben kérnék segítséget?

Figyelt kérdés

Van egy lány akivel találkozgatni szoktunk kettesben, akár lehet hívni randevűnak is. A lány egy egyszerű lány és az az ötletem támadt, hogy hétvégén kettesben elmegyünk valahova, rakunk egy kis tüzet és pillecukrot eszünk, közben beszélgetünk. Viszont fogalmam sincs hol lehet legálisan tüzet rakni, illetve azt sem tudom még, hogy hogy oldjuk meg azt, hogy ne fázzunk? Ebben kérnék egy kis segítséget/tanácsot

19 vagyok én is és a lány is



2020. febr. 17. 20:52
 1/3 anonim válasza:
100%

Keress rá a neten,hogy a hozzátok legközelebbi erdőben van e erre lehetőség!Általában erdőkben vannak kijelölt helyek erre.

Kővel vannak kirakva kis “körök” körülöttük padok és szén.Valahogy így néz ki egy ilyen hely.

Szerintem vigyetek magatokkal takarókat,öltözzetek melegen!

Sok sikert hozzá!

2020. febr. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem ha tűz mellett ültök, nem fogtok nagyon fázni:D

Amúgy igen, első jól mondja, a legtöbb erdőben van sütögetésre kialakított hely, nézzétek meg:)

2020. febr. 18. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egy satrat egyszerubb lenne vinni.
2020. febr. 19. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!