Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Nagyon tetszik nekem egy fiu,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tetszik nekem egy fiu, segítséget kérnék. Ebben a helyzetben mit kéne tennem? (részletek lent)

Figyelt kérdés
Egyidős vagyok a fiúval, de ő egy évvel alattam jár. Rengeteg lány ismerőse van, és nem tudom milyen viszonyban van velük. Nem akarom neki csak így megmondani hogy tetszik, mert nagyon jófej és nem akarom elveszíteni vele a kapcsolatot. Mi ilyen "haver" félék vagyunk egymásnak, de ezt nem akarom tönkretenni. Hogy érhetném el hoyg tetszek neki? Mit csináljak? (a szilvásbuktán kívül mert nem jó poén)
2015. szept. 27. 14:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Pedig a szilvásbukta az jó poén. Mert azt mondják egy férfit a hasán keresztül lehet a legkönnyebben megfogni. Persze az is jó ha nem akarsz főzőcskézni , akkor elég a hasánál 15 centire lejjebb meg fogni.
2015. szept. 27. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Bocs, elfrlejtettem odaírni hogy normális válaszokat várok✋
2015. szept. 27. 15:25
 3/3 anonim válasza:
Beszélj vele sokat facebookon, vagy skypeon (ami jobb). Hívd el találkozni vhova. hajrá! :)
2015. okt. 4. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!