Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hetente,2 hetente mással...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hetente,2 hetente mással találkozik. Komolyan vehetem ettől?

Figyelt kérdés
2020. febr. 19. 11:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2020. febr. 19. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Stark2000 ***** válasza:
100%
Elég nehéz lenne így ennek tudatában. Ha tudnám egy lányról, hogy ezt csinálja, valószínűleg taszítana egy picit, és szerintem fiú esetében sincsen ez másképp. Inkább hagyd, keress mást.
2020. febr. 19. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mi az, hogy mással találkozik? Milyen célból? Kid ő neked jelenleg?

Ha senkid, akkor egészségére + maradjon is így

Ha párod és random találkozgat ismerkedés céljából, akkor minek vagy vele?

Nem hiszem, hogy ez bonyolult megoldás lenne a számodra, te is érzed, hogy nem oké, beszélj vele.. a kommunikáció, mindennek az alapja

2020. febr. 19. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mert az első nem jön be, ezért keres tovább. Szóval szerintem még nem kellene ennyiből messzemenő következtetéseket levonni. Lehet, hogy randizik, ismerkedik; és aztán pár napon belül kiderül, hogy nem ő az, akit keres, akkor repül tovább.
2020. febr. 24. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!