Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Van itt olyan lány aki titokba...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan lány aki titokban találkozik a szerelmével?

Figyelt kérdés
Nagy korkülömbségre gondolok,ugyebár az embereknek nem tettszik és titokban kell tartani ezt..
2019. jún. 10. 10:44
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
60%
Nem kell titkolni, teljesen normális a nagyobb korkülönbség.
2019. jún. 10. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
7%
Nekem pár éve volt egy barátnőm akit itt ismertem meg, ő 13 volt, én meg 22. Nekem otthon tudtak róla mert nem volt beleszólásuk, de ő nyílván nem mondhatta el hogy "egy 22 éves sráccal találkozgatok, akit a Zinterneten ismertem meg" :D szóval titokban kellett találkoznunk mindig
2019. jún. 10. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
30%
Utolso, te betegagyu gyoker. Szanalom az osszes ilyen.
2019. jún. 10. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
24%
Miért is?
2019. jún. 10. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
68%
:D Eléggé gáz, hogy 13 éves KISlányokat fűzögetsz... Saját korosztályból vajon miért nem megy?
2019. jún. 10. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
26%
Érdekes, hogy bárki akinek ennyivel fiatalabb barátnője van, megkapja hogy "mert a saját korosztályában nem megy". Inkább az ilyesfajta hozzáállás a gáz. Egyrészt miért kéne lenézni valakit akinek a korabeliekkel nem volt szerencséje? Másrészt meg, ha hiszed ha nem, volt már idősebb barátnőm is, akkor ez most valami paradox helyzet? Nekem pld önmagában az életkor nem kizáró ok, először inkább megismerem az adott személyt. Ennyi és nem több, nem kell túlmisztifikálni a dolgot. A szerelmi élet pedig 2 ember magánügye.
2019. jún. 10. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
48%
#6: Nem a 9 év korkülönbség a gáz(na jó,az ő korát tekintve igen),hanem az,hogy neked felnőtt férfiként csak egy 13 éves gyereket sikerült lenyűgöznöd. Nem volt szerencséd a korod belieknél,hát persze,hogy nem. Mert ott komoly gondok vannak,aki egy 13 éves kislánytól vár pozitív visszajelzést.
2019. jún. 10. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
26%
#7 Úgy látszik a hozzászólásom csak kb felét sikerült elolvasnod/felfognod ezért leírom még egyszer: volt már fiatalabb és idősebb barátnőm is, ha szimpatikus a lány akkor nem érdekel a kora... na ezt hogy magyarázod meg?
2019. jún. 10. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
38%
#8: Úgy,hogy akkor is aberrált dolog,hogy egy gyerekkel alakítasz ki párkapcsolatot.
2019. jún. 10. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
21%
Hogy annak tartod, rendben van. Szerintem a pacal az undorító, mégse ugatom le ha valaki azt eszi.
2019. jún. 10. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!