Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek mi történhetett? 16/l

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi történhetett? 16/l

Figyelt kérdés

Egyik barátom altal találkoztam egy sráccal aki szimpi volt, bejott. És elkezdtunk messengeren írogatni de a srácnak van barátnője. A srácnak két Facebookja van a. noje miatt mert mindig ellenőrzi. Ezért csinálta egy titkosat és ott beszélgetünk. Eléggé flortoltunk stb gondolom értitek

Ezart csak azt gondoltam hoyg AZT akarja. Megbeszéltunk egy randit, találkozót. Pizzazni mentünk volna én hoztam fel az ötletet. Ő togton hozzám akart jönni.

Mondta hoyg maradjon kettőnk. Között ez de elmondtam nyilván a ket legjobb barátnőmnek. Az szerintem nem számít. De az egyik barátnőm az ő barátnője előtt. Mondta hoyb mindkettőnknek randija. Lesz.

És a kérdezte a lány hoyg mi a neve. Mire én mondtam. Hogy nem. Mondom el. Erre a barátnőm elmondta a srác nevét

a lánynak. (akinek. Nem. Akartam)

Mire mondtam a barátnőmnek hoyb de b*zi vagy

Meg hogy g azt mondta ne Mondjam el Senkinek.

És most a srác letiltott így nem fogunk találkozni. Nem tudom mi történhetett. Arra gondoltam hoyg talan látta hoyg nem vagyok könnyen kapható és hoyg úgyse tudd meg b*szni, vagy a nője meglatja a titkos Facebookja és a beszélgetéseket. Vagy a barátnőm barátnője rairt a srácra hoyg te randizok az Xy nal. Mert valahoyg abból a lányból kinezem. És most a. Közös barátunk szamonfogja kérni a sracot hoyg mi volt.

És félek. Hoyg ez van benne. Hoyg rairt ez a lány.

Sok embert vesztettem már el és ezt a barátot nem akarom. Meg engem a közös barátunk tob éve ismer,mint ezt a sracot akivel találkoztam volna.



2020. febr. 22. 22:21
 1/9 anonim ***** válasza:
96%
Hülye liba vagy 😂😂😂
2020. febr. 22. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
87%

Nem biztos hogy visszajutott a fülébe, lehet csak egyszerűen megijedt a találkozástól, hogy nehogy lebukjon. Vagy lett másik lánnyal programja és helyetted vele akar lenni, mert elhiheted hogy nem csak veled flörtölget.


Nem tudom abban mi a vonzó, hogy a jelenlegi barátnőjét is semmibe nézi, azaz ugyanennyit érnél neki (semmit) és ugyanúgy a hátad mögött más lányokkal kavarna és randizgatna.

2020. febr. 22. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
54%

Ezeknek a nagy baráti társaságoknak sosincs jó vége, nekem elhiheted. Ezért nem barátkozok közösen senkivel, csak egyesével. Nem is tudnak egymásról a barátaim.

A fiút meg ne bánd. Ugyan ezt csinálta volna veled idővel. Nem szeretett igazán.

2020. febr. 22. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy a 'hogy' szót tizenháromszor írtad el, valami elképesztő. Nem is vagyok hajlandó válaszolni, max annyit, hogy ja, ő dugni akart, te meg még nagyon kis butuska vagy.
2020. febr. 22. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
És te ezt hogy gondoltad? Már nem azért de akkor nem hiába akarja a barátnője ellenőrizgetni, ha ilyeneket csinál. Egyébként inkább örülj, hogy vissza mondta, megszakadt ez az egész, mert tegyük fel belé szeretsz, maximum titkos kapcsolat lesz, de ha szakít is a barátnőjével, lehetséges hogy veled is megcsinálná ugyan ezt. Szóval inkább köszönd is meg neki.
2020. febr. 23. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért randizol olyannal akinek van barátnője? Te kis ribizli 😆
2020. febr. 23. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hülye r....c vagy, remélem összejöttök és majd egy 3.facebookról majd egy másik kis 3.14csának fog írogatni...
2020. febr. 23. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Jó a hejes irassod
2020. febr. 24. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Tudom regi ez a “kerdes”.. de ne haragudj kedves kerdezo, de undorito vagy te is:) tudod, hogy baratnoje van, es te meg is belemesz egy randiba. Mindketten f*szkalapok vagytok!😂
2020. jún. 17. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!