Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Van egy fiú akivel alakultak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú akivel alakultak a dolgok de most nem tudom mi történhetett. Szerintetek tegyek valamit?

Figyelt kérdés
Van egy fiú aki már 1 éve nagyon tetszik nekem. Nem szerettem volna én kezdeményezni de szerencsére a sors összehozott minket. Párszor találkoztunk, végig nagyon aranyos volt. Az én egyik barátnőm és az ő egyik barátja is ott volt. Az utolsó ilyen négyes találkozásnal megfogta a kezem, hazakísért majd nagyon szorosan megölelt és fel is emelt de nem engedett el, feltekintettem és egymás szemébe néztünk de nem is tudom miért én elengedtem. Nagyon sok közös poénunk volt és nagyon egy hullámhosszon voltunk. De aztán a fiú és a lány összevesztek így már mi sem mentünk valamiért. Nem sokkal később még egyszer találkoztunk de nagyon furcsán viselkedett. Évfolyamtársak vagyunk és szokta mondani az egyik barátnőm, hogy mindig engem néz és én is szoktam látni. Igazából nagyon megszerettem a fiút és nem tudom, hogy most tegyek-e valamit vagy sem.Esetleg valaki tudna segíteni?

2018. febr. 20. 17:00
 1/7 Zalaton válasza:
78%
Heló! Szerintem nem tetszel neki, hanem többet érez irántad, "mint kéne" és lehet hogy nincs önbizalma, ezért eljátssza, hogy közömbös vagy számára, pedig amúgy csodál téged és lehet hogy nem akar veled kapcsolatot, mert fél, hogy elveszíthet, vagy találsz jobbat és eldobod! Szerintem beszélj vele, hogy komolyak a szándékaid! Sok sikert kívánok nektek!
2018. febr. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget!❤
2018. febr. 20. 21:43
 3/7 anonim ***** válasza:
Na hogy ment?
2018. febr. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Elutaztunk ezért még nem tudtam semmit csinálni de rajta vagyok az ügyön😋
2018. febr. 24. 08:31
 5/7 anonim ***** válasza:
Hajrá!😉
2018. febr. 24. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a bíztatást! Úgy tűnik semmit nem érez irántam.💔
2018. márc. 1. 19:46
 7/7 anonim ***** válasza:
Sajnálom:(
2018. márc. 2. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!