Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogy viselkedjek? Mit csináljak?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy viselkedjek? Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Van egy fiú akivel nagyon jól kijövünk, 2 éve ismerem de mostanában elmélyült a kapcsolatunk. Tegnap elhívott randizni ami ma este lesz. Van a mi házunk közelében egy pici kávézó amit imádok. Oda szoktam menekülni ha magányra vágyom. Az egyik barátnőmtől kiderítette azt hogy szeretem és oda hívott el. De neki volt már barátnője és tudom hogy randizott már több lánnyal. Nekem viszont ez életem első randija. Nagyon izgulok... nem tudom hogy zajlik pontosan egy randi. Nagyon más mint a sima “baráti találkozások (ketten)”? Mit vegyek fel? Van valami amire figyeljek? Mi lesz ha elpirulok és zavarba jövök? Légyszi segítsetek, szeretném nem elszúrni!

2020. febr. 28. 14:09
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ne izgulj! Az első randi általában olyan, mint egy baráti beszélgetés. Gondold át, milyen dolgok érdekelnek vele kapcsolatban, találj ki néhány kérdést, és azokat tedd fel neki. Persze ne rögtön egymás után, mintha vallatáson lenne. Reagálj valamit arra, amiket mond, kérdezz bele, mesélj kapcsolódó saját élményt stb.

Olyan ruhát vegyél fel, amiben csinos vagy, de kényelmesen érzed magad benne.

Egyszerűen csak add önmagad. Hiszen azt szeretnéd, hogy olyannak ismerjen meg, amilyen vagy, és úgy szeressen.

Érezd jól magad!

2020. febr. 28. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Add önmagad, az a legjobb.
2020. febr. 28. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!