Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Elkezdjek randizni a fogadó...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elkezdjek randizni a fogadó testvéremmel?

Figyelt kérdés
Cserediák vagyok az Egyesült Államokban és a fogadótestvéremet nagyon vonzónak találom kinézetre és személyiségileg is. Csak nem tom hogy nagyon jó ötlet lenne-e elkezdeni vele randizni. Egyrészt 3 évvel idősebb vagyok másrészt pedig nem biztos hogy a fogadó szüleim örülnének neki. Mit gondoltok? 18F

2020. márc. 18. 21:07
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Minek? hazajössz, úgyis vége.
2020. márc. 18. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
36%
Milyen perspektívát látsz ebben a kapcsolatban? Szerinted megéri egy 15 éves lányt ezzel felzaklatni? A fogadó szüleid pedig szerintem "Bumm a fejbe" módon reagálnának erre.
2020. márc. 18. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
de nagyon közel vagyunk egymáshoz és kb mindent együtt csinálunk. Ő is szeret velem lenni és én is vele
2020. márc. 18. 21:27
 4/8 anonim ***** válasza:
Bármennyire is tetszik neked, szerintem sok értelme nem lenne a dolognak. Nem sokára hazajössz, távkapcsolat pedig nem hiszem hogy működhetne köztetek, mivel elég nagy a távolság illetve nagyon fiatalok vagytok még. Emellett az sem biztos hogy a szülei örülnének ha ez kiderülne, és nehogy valami hátrányod származzon ebből aztán.
2020. márc. 19. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

18 eves vagy es igy nem lehet kapcsolatod egy fiatalkoruval mert az USAban borton jar erte ha szexualis kapcsolatod van valakivel aki 18 ev alatti, te pedig elmultal 18.

Ez felony es borton jar erte.

Rendi lehet de semmi mas nem lehet koztetek.


nem 21 a korhatar, az csak az alkohol fogyasztasra es a dohanyzasra vonatkozik.


Ha a fogado szuleid nem orulnek neki akkor kidobnak es feljelentenek a rendorsegen.

2020. márc. 19. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Hagyjátok már. Tedd amit a szíved diktál ha par napig is tart de mind ketten elvezitek mi baj van vele ? 15 evesen o is felfogja a helyzetet nem lesz meglepetes hogy haza kell jonnod lol. Tul sok az allszentkedes.
2020. márc. 20. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
az usában ezért börtönt is kaphatsz attol függően melyik államban vagytok, és ott nem viccelnek egy ilyenért több évet is ülhetsz
2020. márc. 20. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kerdezd meg h ő látna-e többet a kapcsolatotokba... ha igen akkor hajrá. A szex meg... Hát igen, hülye törvények... ha titokban marad ok. Ha nem, akkor a szülőkön, sulin múlik... :(
2020. márc. 20. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!