Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Teljesen össze vagyok törve....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen össze vagyok törve. Megcsalt a testvéremmel. Mi tévő legyek?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem egy lánnyal az iskolában,lassan 3 éve,hogy együtt voltunk,de megcsalt a bátyámmal. Nem is tudtam a hónapok óta folyó kapcsolatukról. Úgy tudtam meg,hogy "nyitva" hagyta a telefonját a barátnőm az ágyamon,csúszott le én meg fel szerettem volna venni,és akkor láttam meg a beszélgetésüket. Ez kb. 3 hete volt,azóta nem beszélek egyikükkel sem. Teljesen kivagyok.

2019. máj. 1. 08:07
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Lehagytam az életkoromat. 19/F
2019. máj. 1. 08:11
 2/17 anonim ***** válasza:
93%

Beszéld meg barátnőddel,

Aztán szerintem hagyd ott ha úgy van.

Bátyáddal meg ne beszélj egy jó darabig,

Tudom hogy család, de egy darabig megérdemli hogy levegőnek nézd O,o

2019. máj. 1. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
52%

Én is azt ajánlom hogy beszéld meg a barátnőd dél aztán küld el a fenébe. A bátyádnak meg törd be az orrát! Én azt csináltam a volt barátommal mikor megcsalt.

16L

2019. máj. 1. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2019. máj. 1. 09:42
 5/17 anonim ***** válasza:
92%
a kis geck, folosleges kotoszkodni csak hagyd ott oket a picsba, a sikeres emberek is ugy lettek azok h a szr embereket hatra hagytak
2019. máj. 1. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
94%
Mit beszéljen a kérdező a lánnyal, emberek? Meg kell szakítani a kapcsolatot mindkettővel. Egy ekkora hátbaszúrást nem lehet megbocsájtani egyik félnek sem. Vitába sem érdemes szállni, mert nem éri meg. Attól semmi sem lesz jobb, ha lealacsonyodik a szintjükre és képes ezen veszekedni. Emelt fővel kell távozni, nem behúzott farokkal.
2019. máj. 1. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
23%
Én megölném mind a kettőt.
2019. máj. 1. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
88%
#5 - #6 válaszolóval egyetértek. Távozz emelt fővel, és tudasd hogy téged egy gerinc tart össze. Tekintsd nyugodtan szellemnek őket, a figyelmed sem érdemlik meg.
2019. máj. 1. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
89%
A barátnődet mindenképp hagyd ott nem érdemel meg a bátyádat pedig függetlenül hogy család megérdemelne egy orrbaverést
2019. máj. 1. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat. A bátyámmal beszéltem,semmi értelme,neki áll feljebb. A "barátnőmmel" pedig megszakítottam a kapcsolatot,próbált még visszaférkőzni hozzám,kitettem a szűrét.
2019. máj. 1. 21:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!