Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Randiztam egy lánnyal lekaptam...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randiztam egy lánnyal lekaptam majd visszautasitott, de miért?

Figyelt kérdés

Randiztam egy lánnyal lekaptam majd visszautasitott,de miért?Elmondása szerint nagyon bejövök neki,csak nincs meg aza ,tűz'

Miért utasitott vissza?(3.Randi volt és akkor kaptam le, 3 hónapig fűztem...)

Lány 14 én 17 F



2020. márc. 19. 22:47
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Pár év mulva bepróbálkozzák nála még,vagybhanyagoljam?
2020. ápr. 1. 00:50
 12/15 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem ennek semi köze nincs a korhoz. Nem azert utasitott vissza mert 14 éves, az embereknek végre fel kéne fognia hogy nem csak ovis 14 évesek léteznek. Biztos vannak fejben lemaradotabb 14 évesek is de nem kéne lekezelni őket. Ugyanolyan emberek mint mindenki más. 14 évesen már egy lánynak akár szexuális élete is lehet. Szóval szerintem a lány csak megijedt. Mivel nagy a kor külömbség lehet hogy az hogy hirtelen lekaptad neki arra utalt hogy le akarsz feküdni vele. Szerintem tudasd vele hogy nem kell félnie tölled és nem akarsz rosszat neki. (Már ha igy van és nem csak megfektetni akarod) Mond el neki amit valójában szeretnél. Valószínűleg ha csak szexre van szükséged akkor egy kicsit magasabb korosztályban keress. De 14 éves lány inkább szerelemre és szeretetre vágyik. Persze ha sokaig együtt lennél vele pl 1 év akkor amire már 15 éves lenne valószínüleg a szexet is engedné.
2020. ápr. 1. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
12-es válaszoló nem akarom lekezelni meg semmi,de szerintem még gyerek.(Itt erre egy példa.:Megkérdeztem tőle hogy mi az ideálja,és aztmondta hogy erről nemcsak a lányok szoktak beszélni?)meg volt még pár ilyen,és természetesen nemcsak megfektetni akartam a lányt.
2020. ápr. 2. 00:13
 14/15 anonim ***** válasza:
0%
Am en is 14 vagyok, es a koromnal joval meghaladottabb a gondolkodasom. Szoval,ha szeretnel gyere priv
2020. ápr. 16. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
45%
#10 édes istenem csak lekapta a harmadik randin úgy hogy még ő is kiskorúnak számít
2020. ápr. 16. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!