Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek nem lenne gáz?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nem lenne gáz?

Figyelt kérdés
Egy hónapja randizok egy lánnyal, kölcsönösen tetszünk egymásnak de ezt még így nem mondtuk ki. A vírus miatt egy ideig nem fogunk tudni találkozni. Szerintetek gáz lenne ha interneten át írnám meg neki hogy tetszik nekem? 17f

2020. márc. 20. 10:29
 1/7 anonim ***** válasza:

Felesleges mondani, mert ha nem igy lenne, nem randiznatok 1 honapja.

A mostani helyzet miatt, mivel nem tudtok talalkozni, mindenkepp irjatok mindennap vagy telefonaljatok egymassal.


28/N

2020. márc. 20. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Minden nap 1-3 órákat irogatunk, csak gondoltam mondanám neki
2020. márc. 20. 10:43
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Gáz lenne. Mondd el személyesen majd, ha annyira szeretnéd közölni vele
2020. márc. 20. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha ennyire mondani akarod neki, mondd azt, hogy örülsz, hogy megismerted, mert nagyon szep es kedves lany blabla
2020. márc. 20. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

azt írnám: nagyon hiányzol - ebből kisakkozza, hogy nagyon tetszik neked. De írhatnál versben is, úgy még szebb.

[link]

2020. márc. 20. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nehogy verset írj, szerintem az nagyon sok, én fixen annak érezném.
2020. márc. 21. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
6 fixen az te vagy - vannak akik szeretik
2020. márc. 21. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!