Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Egyszer ram irt, azt hittem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyszer ram irt, azt hittem bejovok neki. Akkor most megsem? Kioffolt?

Figyelt kérdés

Egy buliban kavartunk még régebben, azóta tökre crusholom, de nem mertem ráírni. Múlthéten rám írt és megkérdezte, hogy nekem csak egy volt a sokból vagy többet jelent nekem? Mondtam, hogy többet. Beszélgettünk aznap még egy pá szót. De onnantól kezdve nem írt többet. Most mi van? Miért kérdezte volna ezt meg tőlem? Gondoltam én is bejövök neki, de ezek szerint nem.

Írjak rá most én vagy kioffolt?



2020. ápr. 6. 20:51
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha választ akarsz kapni a kérdéseidre, akkor írj rá. Ő a biztos forrás
2020. ápr. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
81%
"crusholom, kioffolt"...nem is értem, miért nem jössz be neki :D
2020. ápr. 6. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
71%

Szia

Szerintem nem tetszel neki csak megkérdezte hogy te többet gondolsz-e bele ebbe a "kapcsolatba".Szerintem ő kioffolt téged de ha nem vagy benne biztos akkor kérdezd meg tőle.

2020. ápr. 6. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

2-es, szerintem belefér a "TINI párkapcsolatok" témakörbe ez a típusú szleng.

1,3 köszönöm a választ...azért eleggé elszomorít, hogy nem érdeklem...de meg kell próbalnom akkor tovább lepni rajta

2020. ápr. 6. 23:06
 5/7 anonim ***** válasza:
Fel a fejjel, bejössz te másnak;)
2020. ápr. 6. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
vrájtolj neki ha krássolod
2020. ápr. 7. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
írd meg neki hogy cuky
2020. ápr. 7. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!