Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Ez most mi akar lenni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most mi akar lenni?

Figyelt kérdés
Van egy lány akit még suliban ismertem meg, egy idő után elkezdtem vele beszélgetni messengeren is. De a viselkedése annyira fura. Ha neten beszélnék vele akkor egy csomószor nem nagyon ír vissza vagy csak sokáig nem ír vissza. De suliba viszont ő az aki szinte kiabál nekem hogy vegyem észre, utána meg pl integet. Én ezt a 2 dolgot nem tudom hova tenni hogy most akkor ott mi is van pontosan?

2020. ápr. 9. 21:06
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindenki imád neten keresztül beszélni. Ez szerintem így van rendjén.

Próbálj vele inkább esetleg telefonálni. Egy fokkal személyesebb, és annak sem áll fennt az esélye, hogy órák múlva válaszol. :)

2020. ápr. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Sokan egyszerűen nem tudnak írni xD

Érdekes de egyszerűen olyan hülyén fogalmaznak vagy csak szavakban.

Fura de lehet ő is ilyen aki csak személyesen tud rendesen kommunikálni.


Tehát ő próbál kezdeményezni szerintem.

2020. ápr. 9. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én pl neten is és személyesen is tudok beszélni van akivel sokat van akivel nagyon keveset.

De vannak más emberek is, vannak akikkel neten nem tudok beszélgetni, mert egy két szavas válaszokat adnak, viszont személyesen beszédesek.

Beszéljetek telefonon, mármint szóban és ott majd meglátod mi hogy, merre meddig.

2020. ápr. 9. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Kevin7777 takarodj kerlek szepen
2020. ápr. 9. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ő nem az a típus,aki tud neten beszélni. Ennyi.
2020. ápr. 10. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

#4

Ha ez nekem szól akkor összekeversz valakivel. Ha nem akkor nem szóltam.

2020. ápr. 10. 12:57
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem neked írta:D
2020. ápr. 10. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
#4es vagyok, bocsanat, nem neked irtam hanem annak a kevin7777nek. Ha bongeszek a gyakorin meg valaszolgatok akkor 10bol 9 kerdes ala valami perverz dolgot ir
2020. ápr. 10. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

#8 nem csak perverz, mellé még értelmetlen is.

Egyébként kíváncsi lennék valójában milyen. :D

2020. ápr. 10. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!