Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Miért akar velem lenni? A...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akar velem lenni? A barátom 100x jobb nálam?

Figyelt kérdés

2 hónapja randizok egy sráccal, úgy számoljuk, hogy ez óta vagyunk együtt.

Én egy átlagos, hibákkal teli lány vagyok. Vékony vagyok, nincs nagy mellem, tök szürke kisegér arcom van, pattanás nyomos a bőröm(igaz ezt sminkelem, de látott már nélküle). Átlagosan tanulok, nincs nagy baráti köröm, azt hittem sose lesz srác akinek bejövök.

A barátomnak nagyon szép, egyedi szemei vannak, huncut mosolya, tökéletes bőre, tökéletes fogsora, magas, jó a teste. (Nem a szerelem beszél belőlem, tényleg így van, más lány is látja sajnos:( ) Ő sportol, gitározik, nálam picit jobban tanul és olyan szerethető személyiség.

Azt hittem elősször, hogy meg akar szivatni, azért írt rám a neten...Látásból ismert csak, kb 5x látott előtte, ezért furcsáltam, hogy mi a tökért akar engem. Azt mondta, hogy mióta ismer egyre jobban imád és nem érdekli más. De én olyan szarul érzem magam, hogy nem vagyok hozzá való :( Pedig nagyon jókat beszélgetünk, mindenben 1 a véleményünk, sose éreztem magam jól ennyire senkivel.

A kapcsolatban se merek továbblépni, én szűz vagyok, ő már nem. Mondta, hogy vár rám, engem akar, nem a szexet. Én szeretném lassan vele, de a testem se tökéletes, mint mondtam melltartó nélkül alig van mellem. Félek, hogy nem tetszene neki amit lát. A lábszáram-combom is tele van hegekkel, ezt már látta, de nagyon rosszul éreztem magam miatta :( Szeretném elengedni magam, de nem megy és félek, hogy emiatt fogom őt elveszíteni.

Mit tegyek? Azt ne mondjátok, hogy adjak magamra, mert adok. Enyhén sminkelek, szépen öltözök, mindig ápolt a hajam, körmöm. Viszont a fejemen, alakomon nem tudok ezen változtatni, pláne ha meztelenül meglátna.


2019. jan. 16. 11:07
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
18 lány és 19 fiú, ez lemaradt ha valaki kérdezné :)
2019. jan. 16. 11:07
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Teged akar. Szeret így ahogy vagy. Lehet h nehéz elhinni de ilyen van :)

De megertem mert én rogton egy ilyen fogadásra gondolnék meg ilyenk

De 2 hónap hosszú idő, viszont még ne add oda neki magad, addig is becsül téged

De ne aggódj, ha emiatt elutasitana, vagy elhagyna akkor meg milyen szerelem lenne

De én azt mondom h varj meg 1-2 hónapot

2019. jan. 16. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
3%

Mindenki megtud változni ha akar.Jó,itt nem egy plasztikai műtétre kell gondolni,hanem szimplán sima változás.


Vékony vagyok: szedj fel pár kilót,Ha nem akkor pedig a vékonyságodat formáld ki edzéssel.Pl a lapos fenekedet kitudod úgy edzeni hogy formás popód legyen.A karjaid súlyzókkal rendbe tudod hozni,kiformálod magad.Edzéssel szerintem tuti lenne látszat úgy,hogy közben továbbra is vékony leszel,de formásabb.

Kisegér arc:a smink ahogy írod az dob rajtad valamit.

Fogak:a.fogorvos csodára képes

Ha fehér a bőröd akkor nyáron letudod magad barnítani-állítólag a pattanásokat is kiszárítja,vagy szolizz.

Ami fontos az a változás,csak rajtad múlik,de ami a legfontosabb,csakis magad miatt változz,ne másért,mert más eltud téged fogadni,csak te saját magadat nem,szóval magad miatt változz ha akarsz.

2019. jan. 16. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Első körben én is gondoltam a fogadásra:( Most buta voltam...

Nem hagy el emiatt, mondta, hogy vár rám, de akkor is ha kicsit vetkőzünk, de nem fekszünk le én kényelmetlenül érzem magam. Nem azért, mert nem szeretném, hanem azért, mert mindig az van bennem, hogy ő jobbat érdemel. Tudom már, hogy szeretne engem, én kellek neki, de inkább a tudatommal van a baj, hogy elfelejtsem ezt a marhaságot. Egyszerűen rosszul esik, hogy nálam sokkal szebb lányok vannak körülötte a sulijában, azoknak meg ugye mindig az kell aki foglalt:(

2019. jan. 16. 11:24
 5/16 A kérdező kommentje:

2. köszi:)

Azt lehagytam, hogy én lovagolok, így az izommal nincs baj, de főleg a mellem zavar, hogy abból nulla van :( Plasztikáztatni nyilván nem fogom:D


A fogaim folyamatban vannak, igazából nem rondák, de természetesen sárgás a színűk, de gyüjtök a fehérítésükre.


Nyáron szoktam napozni, na akkor szebbnek érzem magam:)

Igen, a pattikon tényleg segít, de a nyomok ottmaradnak, hiába nem nyomkodom:( Hát nekem marad a smink.


Igen, magam miatt szeretnék változni, hisz engem zavar, én érzem csak, hogy nem vagyok jó neki....

2019. jan. 16. 11:28
 6/16 A kérdező kommentje:
Mármint az izmot úgy értem, hogy nem lötyögök. Vékonykának attól még sajnos vékonyka vagyok, pedig eszek rendesen.
2019. jan. 16. 11:29
 7/16 anonim ***** válasza:

Jajj te kis okos

Beszelgess el vele, pl miért irt rad, vagy hogy miért szeretett beléd

Azért írtam a fogadást mert velem egyszer megcsinálták, és hat nem nagyon hevertem ki

De ezen sokat ne pattogj hajraaa

2019. jan. 16. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Örülj hogy vékony vagy 😎 sok ember irigyelne téged,olyan test alkatot szeretnének ami neked van.Gondolj csak bele,hány ember van aki kövér és szomorkodnak mert nem tudnak lefogyni? Szóval te alapból már előnyös vagy a pasik terén.
2019. jan. 16. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Miért ne illenétek össze? Összeilletek! Azért is érzitek ennyire jól egymással magatokat.

Valószínűleg sokkal jobban nézel ki, mint gondolod, csak tele vagy komplexussal. Meg egyébként sem csak a külső számít. A lényeg, hogy ápolt vagy, és adsz magadra.

A teste pedig a legtöbb embernek nem tökéletes, de ettől még nagyon is szerethető.

Ne rontsd el a kapcsolatot azzal, hogy mindig marcangolod magad. Egy idő után nagyon idegesítő, ha egy lánynak mindig azt kell bizonygatni, hogy nem is rossz, csak ő képzeli be magának.

2019. jan. 16. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

7-es, sajnálom :( Én akármikor közeledtek felém ezt hittem. 14-16 éves koromban rengeteget szivattak a fiúk, nagyon szarul esett.


8-as, oké, hogy nem vagyok duci, de úgy nézek ki mint egy 12 éves kislány aki most áll neki a pubertásnak😂:( Mármint testre.


9-es, próbálok nem pattogni ezen, csak nehéz. Mikor nálam aludt egy barátnőm és láttam, hogy este smink nélkül, konytolt hajjal, pizsamában is gyönyörű akkor is elbizonytalanodtam.

Nem kérem, hogy bizonygassa, hogy szép vagyok, csak tényleg nehezzen engedem el magam bizonyos szitukban.

2019. jan. 16. 11:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!