Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Szoktam látni néha egy lányt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szoktam látni néha egy lányt a buszon, aki tetszik nekem. Hogyan menjek oda hozzá?

Figyelt kérdés

Bővebben: ő 15 éves, csak látásból ismerem. Eddig még sosem sikerült 10 méternél közelebb kerülni hozzá (nem azért mert menekül hanem mert tele a busz. Általában már későn veszem észre mert épp leszáll, vagy ahoz készül). Ritkán látom, javonta 1-2 álkalommal. Szerencsére sikerült lakhely alapján megtalálnom FBn és instán, így tudok róla pár infót (pl. hogy hol lakik, mikor született, hova jár suliba). De nem vagyok a ráírós ismerkedés híve. Mert ugye ott bárki lehet aranyos. Megnehezítheti a dolgokat, ha buszon mindíg zenét hallgat?

Magamról egy kicsit: 16F, és inkább a félénkebb kategóriába tartozok. Hobbifotós és amatőrcsillagász vagyok. Két utcányira lakok tőle. Fontos, hogy ő lenne az első barátnőm. Nem ugyan abba a suliba járunk, és a két suli sincs közel egymáshoz.

Szóval lányok, nektek mi imponálna? Mitől lehetnék szimpatikus az ő szemében?

Ha van olyan fiú aki segíteni tud, akkor ő is írjon.

Igyekeztem mindent leírni ami fontos lehet.


2020. ápr. 13. 08:16
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Ülj le mellé,mutatkozz be.

Tegyél fel neki egy-két egyszerű kérdést,pl.: Milyen zenét hallgat stb.

Ne nyomulj,ha azt veszed észre,hogy nehezen válaszol,akkor hagyd.

2020. ápr. 13. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Mond el mi történt veled aznap és mond azt neki, hogy szereted.
2020. ápr. 13. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy az első írja. Kiegészíteném annyival, hogy magadat add, ne azért legyél neki szimpatikus, ha esetleg az leszel, mert egy olyan személyiséget mutatsz, ami nem te vagy. Veszteni valód nincs, szóval nyugodtan próbálkozz, max. nem lesz semmi, de ez szerintem még mindig jobb, mint örlődni azon, hogy mi lett volna ha.
2020. ápr. 13. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Balatoni srác^ ***** válasza:
100%

Ment #3-nak a like.


Add magadat,ne feszülj,ne legyél ideges,meg ne nyomulj.

2020. ápr. 13. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
58%

Oda mész hozzá:

-Szia, te is ezzel a busszal utazol?

2020. ápr. 13. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem, másik busszal utazik!
2020. ápr. 13. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Légy kedves, add magad.

Gyakorlatilag bármivel leszolithatod az elején, nyugodtan legyen valami baráti típusú duma ( hogy vagy, milyen volt a napod stb) és ha úgy veszed eszre hogy egész jól valaszolgat akkor rendszeresítheted az alkalmakat. Nem muszáj mindig ott lihegned a buszon mellette mert lehet hogy az elején nyomulásnak venne, de ereztetsd vele hogy ott vagy.

Ha esetleg ő ia nyit feled esetleg - mondjuk ő megy oda hozzád amikor te nem- akkor pedig jól haladsz;)


Szurkolok

2020. ápr. 13. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Wow, köszönöm a gyors válaszokat!

SzentEmber: egy gond van, hogy kevesebbszer látok üres helyet, mint őt. De majd kitalálok valami mestertervet a mostani karanténhelyzet végéig.

Fent a kérdésben leírtam, hogy fotós vagyok. Ezzel nem tudnék valamit kezdeni? Pl elhívni modellnek? Vagy az sok lenne?

2020. ápr. 14. 21:06
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát, szerintem a modell dolgot hagyd. Én egy idős vagyok a lánnyal, de az nem azt jelenti, hogy ami nekem tetszene, szimpatikus lenne így elsőre, az neki is.


Először is, ha mindig zenét hallgat, akkor az a megközelítés jó, hogy milyen zenét hallgat. De ha félénk (tapasztalatból mondom) elég nagy rá az esély, hogy csak megmondja mit hallgat, és megvárja míg kérdezel valami mást, én legalábbis hasonló helyzetben meg vagyok szeppenve, és nem kérdezek semmit.

Látni fogod rajta, hogy szimpinek talál vagy sem. Ha igen, szerintem a nevét megkérdezheted, esetleg az insta nevét, úgy már rá is tudsz írni, és látott a valóságban is, így nincs meg az a veszély, hogy képen helyesnek talál élőbe meg nem.

És a chatelésből le tudod szűrni, hogy bármi féle érdeklődést mutat irántad.

Tudom, nem nagy segítség amit leírtam, de remélem azért valamit ért.


De mégegyszer mondom, én nem ugyanaz a lány vagyok, így korántsem biztos, hogy ami nekem szimpi az neki is.

2020. ápr. 15. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
64%

Ha a buszon nagy a tömeg akkor egyszer szállj le ott ahol ő és menj oda hozzá. Kérdezd meg tőle, hogy: Szia bocsi a zavarásért de egyszerűen már muszáj voltalak leszólítani.

És tudom, hogy ez így most nagyon fura de nincs kedved velem összeismerkedni?


Vagy valami ilyesmi. Ez az a fajta amit bárkinek elmondhatsz és érti is, hogy bejön neked és azért aranyos is egy szinten. Tehát én biztos ezzel kezdeném.


Még így utólag annyit, hogy ha nagyon húzod az időt akkor valaki mással fog elkezdeni járni és már késő lesz. És ha te is olyan "szerencsés" vagy mint én akkor az az illető egy tipikus nyomorék lesz aki ha egy szék van akkor ő ül rá és mellette fog állni a csaj :D


Ennél jobbat érdemel tehát szólítsd le! :3

21/F

2020. ápr. 20. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!