Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogyan érjem el hogy beszélges...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érjem el hogy beszélgessünk?

Figyelt kérdés
Van egy fiú akit bekövettem instán és visszakövetett. Eddig egyszer írtunk, de akkor lehet kicsit offoltam szegényt (nem szándékosan, de nem tudom sosem mit írjak embereknek). Mondjuk ha nagyon akart volna tőlem valamit akkor ő is írhatott volna, nem? Na mindegy, most így karanténban eléggé unatkozom és én szívesen megismerném jobban, de nem tudom hogyan írjak rá vagy mit írjak neki. Egyátalán írjak neki? Vagy hogyan érhetném el hogy ő írjon?

2020. ápr. 21. 21:03
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha már beszéltetek előtte, rákérdezhetsz, hogy mi újság, hogy telnek a napjai ebben az időszakban. Vagy az előző beszélgetésetekből kiemelhetsz valamit és arra rákérdezni, hogy azzal mizi, van-e új infó róla...
2020. ápr. 21. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szólj hozzá....
2020. ápr. 28. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Küldj neki egy nudot és mindn meg van oldva
2020. ápr. 28. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!