Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek ha tetszik egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha tetszik egy fiú, viszont az a baj vele, hogy hazudós? Hogyan érjem el, hogy beszélgessünk? (TÖBBI LENT) 14/L

Figyelt kérdés
Van egy fiú aki tetszik és a sulinkba jár. Eddig még nem beszélgettünk sokat, de ha beszélgettünk nem igazán tudtam megismerni. Az osztálytársaim aztmondják róla, hogy furcsa és szokott olyanokról beszélni amik nem igazak. Utálom ha egy fiú hazudós, viszont ugye nem ismerem ezt a fiút szóval nem tudom, hogy igazat állítanak-e róla a többiek. Szívesen beszélgetnénk vagy megismerném a fiút csak nem tudom mi módon... Írjak neki, vagy suliban menjek oda hozzá? segítsetek !!!

2016. dec. 13. 18:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Inkabb menj oda hozza eloben, es beszelgessetek. Egy ido utan ugyis latni fogod a testbeszedebol, vagy viselkedesebol, hogy hazudik-e.
2016. dec. 13. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem személyesen lehet egy embert a legjobban megismerni. Kezdj el beszélni vele olyanról ami őt is érdekli. És hát szerintem ok nélkül nem mondaná azt senki h hazudós sztem de ismerd meg és kiderül
2016. dec. 13. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hány éves a srác?
2016. dec. 15. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
14-15 de ez szerintem lényegtelen.
2016. dec. 15. 22:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!