Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Szerintetek van még...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Szerintetek van még esélyem?

Figyelt kérdés

Van egy lány karantén előtt ismertem (17 éves) meg randiztunk is 2-3szor de ugye jött a karantén és emiatt a találkozás ki van lőve mint lehetőség. Pár hete azt mondta nekem hogy Maradjunk EGYELŐRE barátok és majd később alakulnak a dolgok

Karantén eleje óta szinte folyton beszélgetünk és az a kérdésem hogy néha nem válaszol 5-6oraig sőt van hogy több ideig se(nyilván ilyenkor én is hasonlóan) de amikor ír akkor mindig tovább viszi a beszélgetést és van hogy flörtöl is velem

Most akkor szerintetek van esélyem nála vagy hagyjam a fenébe? (mert én lehet naiv vagyok de egy lány nem flortolne chaten és nem vinné mindig tovább sok üzenettel a beszélgetést ha nem akarna vmit?

Köszi a válaszokat előre is

17/F



2020. ápr. 21. 22:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jól gondolod. Magamból kiindulva én is csak azzal beszélek így illetve flörtölök aki bejön nekem. Szóval lehet esélyed nála.
2020. ápr. 21. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ez a legjobb kiindulási alap, hogy már lesz köztetek egyfajta ismeretség, kötődés, mire a személyes találkozásik eljuttok. Sokkal fesztelebbek lesznem majd igy a randik.
2020. ápr. 21. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a válaszokat

Várom meg a további véleményeket is:)

2020. ápr. 21. 22:39
 4/6 anonim ***** válasza:
Magamból kiindulva, hogyha azt mondom valakinek, hogy maradjunk barátok akkor úgyis gondolom, nem változik meg. Lehet alapból flörtölős a stílusa, én is szoktam olyanokkal is flörtölős lenni, akik nem is tetszenek. Persze minden ember más és ehhez ismerni kéne a jobban a lány személyiségét. Szerintem legyél őszinte és kérdezz rá, hogy esetleg van e még esély erre. Ha pedig nem akkor engedd el, lesz másik lány.
2020. ápr. 21. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Esélytelen bro.
2020. ápr. 23. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
az normális ha nem válaszol 5-6 óráig, valószínű mással van elfoglalva. szedj bátorságot és kérdezz rá, mondd el mi a helyzet és hogy kíváncsi vagy őszintén mit gondol.
2020. ápr. 27. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!