Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Csajok is szoktak kezdeményezni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok is szoktak kezdeményezni?

Figyelt kérdés

Lányok! Ti hányszor mentek oda egy fiúhoz elhívni egy randira vagy csak elmondani neki hogy bejön neked?

Ez mennyire gyakori?



2020. ápr. 28. 07:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
80%
Én úgy látom elég gyakori.
2020. ápr. 28. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
85%
Én egyáltalán nem kezdeményezem. L
2020. ápr. 28. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
50%

Én nem.

Egyszer próbálkoztam, mert bedőltem annak, hogy nyugodtan kezdeményezhet egy lány is. Nem jött be. Tetszettem neki, látszott is, hogy örül. Vagy gondolom, inkább a büszkeségének tett jót. Csak ugye azt gondolta, hogy akkor már mindenre szabad a pálya, és ezt éreztette is velem.

Aztán fiú/férfi ismerősök mesélték, hogy soha nem fognak komolyan venni olyat, aki konkrétan kezdeményez náluk.

2020. ápr. 28. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
81%
Velem kezdeményeztek, és egy tök jó kapcsolat lett belőle, amíg tartott.
2020. ápr. 28. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem néha szoktak a lányok kezdeményezni, és úgy gondolom, ez nem túl szép dolog, hogy azt a lányt nem veszik komolyan aki kezdeményez... Miért ne tehetné meg úgy, ahogyan a férfiak is? Ha egy férfinek megtetszik egy nő, odamegy hozzá, stb... Egy nővel is előfordulhat, hogy megtetszik neki valaki, és ha még olyan bátor is, hogy mer kezdeményezni, szerintem azt inkább megbecsülni kéne..
2020. ápr. 28. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
91%

Attól függ mit nevezünk kezdeményezésnek. Mert amióta világ a világ, a nők kezdeményeznek. A csábításukkal. Úgy, hogy mégis megadva a férfinak a vadászösztön kiélhetését, tehát mégis csak ő tegye meg a konkrét első lépést.

Nekem az nem túl szimpatikus, hogy a lány mondja meg a fiúnak, hogy tetszik neki és járjanak. Legyen csábító, legyen nőies, és ha a fiú akar valamit, akkor szólítsa le.

2020. ápr. 28. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ha bejön nekik valaki, és az illető még nem figyelt fel rájuk, még nem vette észre őket; akkor kénytelenek . :D Vagy ha pl esetleg neadjisten a fiú bátortalan, de már nézik egymást egy ideje , meg mondjuk mindig összemosolyognak pl a folyosón. :)
2020. ápr. 28. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 GySzilvia ***** válasza:
igen
2020. ápr. 28. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Eddigi életem során 2x kezdeményeztem. Egyszer azért mert a srác iszonyatosan fosós volt,ezt sok minden igazolta,ennek ellenére fura módon mégis bejött. Aztán már sok volt,úgyhogy otthagytam. Máskor pedig túlságosan tetszett a srác,de nem bántam meg,pedig nem ment tovább a dolog. Valószínűleg soha többé nem kezdeményezek,akármilyen srác is szeretné,nem fogok. Ezekkel is úgy voltam hogy miért ne?! Hát azért ne mert én úgy érzem magam tőle,mintha elveszteném a becsületem. Tanulság: soha többet nem fogok
2020. ápr. 28. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Én nem szoktam
2020. ápr. 28. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!