Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok akiknél nem szoktak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok akiknél nem szoktak kezdemènyezni, ti hogy viselitek el?

Figyelt kérdés

Hogy érint benneteket ? Mit tesztek ez ellen? Szerintetek mi lehet az oka?

Én ebben a cipőben járok szivesen meghallgatnám a sorstársakat

18/l



2018. márc. 24. 22:26
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha a hegy nem megy Mohamedhez, Mohamed megy a hegyhez.
2018. márc. 25. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Pontosan. Egyet értek az elsővel.


Ha tetszik egy srácc akkor várok hátha kezdeményez. Ha nem akkor kezdeményezek én.

Esetenként ha jóba vagyok a sráccal akkor hülyéskedek vele és esetleg ,,poénból" puszit nyomok az arcára vagy öleléssel köszönök el tőle. Ráveszem esetleg hogy találkozzunk. Álltalában bejön de ha nem akkor sem keseredem el mert úgy se kezdeményezett szóval...

2018. márc. 25. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Valóban elég elkeserítő látni, hogy az ismerőseimért tepernek a fiúk, én meg egy-két eltévedt lájkot se kapok fbn, de próbálok nem szomorkodni emiatt.

A mai világban egyáltalán nem gáz ha egy lány kezdeményez, én is ezt szoktam :) Ne várj a sült galambra, mert nem fog jönni. Lehet, hogy egyszerűen csak rossz körökben mozogsz, de ha esetleg nyitnál új társaságok felé, akkor egyből összeakadnál valaki szimpatikussal. Szóval nyugodtan kezdeményezz te, a fiúknak is jól tud esni, ha azt érzik valaki akarja őket. Nem leszel ettől kevésbé nő, a fiú meg nem lesz ettől kevésbé férfi, ráadásul vesztenivalód sincs vele.

2018. márc. 25. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!