Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Vannak ingyenes társkeresők...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak ingyenes társkeresők kamaszoknak?

Figyelt kérdés
Tudom van például a Randivonal, ahova 16-tól lehet regisztrálni, de ot például üzeneteket sem lehet ingyen küldeni. Valamilyen más oldal van?

2020. ápr. 30. 18:19
 1/6 anonim ***** válasza:
92%
Badoo, tinder
2020. ápr. 30. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
#1: ismerem őket, de ezek 18+osak, nekem mondjuk 16+os kéne
2020. ápr. 30. 19:27
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Olyan nem nagyon van
2020. ápr. 30. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Love.hu is 16os de kb egyik ilyen társkereső se nagyon él. Loveon is amíg nem jöttem rá hogy lehet bizonyos korosztályokat “blokkolni”, addig volt hogy 50-60 évesek is betaláltak, mikor 16 voltam. Kellett egy idő amíg rájöttem, hogy túlságosan is akartam kapcsolatot és pont ezért nem is lett.

Próbálj nem görcsösen keresni valakit, mert azzal pont az ellenkezőjét éred el. Mint mikor azt mondod vagy gondolod magadról, hogy nem érdemelsz valamilyen embert és pont az ellenkezőjét “vonzod be”.

16 évesen kb bárhol lehet találni valakit csak legyél pozitív. Mindjárt vége a karaténosdinak, boltokban, bulikban, főleg nyáron sokkal könnyebb ismerkedni.

2020. máj. 1. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%
Cupydo :) én azt használom
2020. máj. 1. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

www.randiface.hu

(volt tinirandi)

2020. máj. 5. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!