Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Tegnap találkoztam az egyik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap találkoztam az egyik lány barátommal, akit 9. osztály óta ismerek. Régebb nem éreztem iránta semmit, de be kell valljam, hogy tegnap nagyon is bejött. Mondta hogy még találkozhatnánk. Mit ajánlotok mikor találkozzunk újra? 18/f

Figyelt kérdés
Semmi jelet nem adott, hogy bejövök neki. Lehet még esélyem nála?

2020. máj. 26. 18:10
 1/4 anonim ***** válasza:
64%
4-kor
2020. máj. 26. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem lehet simán

Hajrá!

2020. máj. 26. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha ő mondta, hogy lenne kedve még talizni, és nincs barátja (előbb ezt derítsd ki) akkor simán lehet nála esélyed, hajrá. Én eleinte heti 1-2 talit javaslok :)
2020. jún. 3. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez elég jel maradjunk annyiba. Ha már akar veled találkozni akkor minimum felkeltetted az érdeklődését. Konkrétan kérdezdmeg tőle egy időpontot amikor általad megfelel és ha nem jó neki akkor találj egy másikat, de szerintem ezzel sem lessz gondod.
2020. jún. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!