Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Van egy lány az osztályunkban...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány az osztályunkban és tetszik nekem de nem merek odamenni hozzá mert utálja az összes fiú? Mitévő legyek?

Figyelt kérdés

2017. márc. 24. 06:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Hát szerintem először próbálj rá írni fb,vagy más közöségi oldalon. Egy random témával kapcsolatban pl.:Szeretnék veled jobban megismerkedni vagy valami ilyesmi. Próbálj meg vele élőben is beszélgetni. ÉS próbáld meg tudni miért is "utálja" a fiúkat..

17/L

2017. márc. 24. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
79%
Miért utálja az összes fiú?
2017. márc. 24. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Nem ő utálja a fiúkat hanem a fiúk utálják őt mert mindig azzal szoktak 'viccelődni' h valakit rávesznek h mondjon igent es csk aztán mondják el h mire mondta es általában őrá szokták mondani es mondig kiröhögik. Es azert nem akarok odamenni hozzá mert ha összejönne akkor kidobnának az egész osztályközösségből amit nem akarok.
2017. márc. 25. 09:13
 4/13 A kérdező kommentje:
Es akármelyik fiut megkérdezem azt mondják h csunya de szerintam nem az(mondjuk az is igaz h ha valakibe szerelmes vagy akkor sokkal szebbnek látod)
2017. márc. 25. 09:15
 5/13 A kérdező kommentje:
Es még egy nagyon fontos dolog h es joban vagyok vele baratilag szoktam is beszélgetni vele
2017. márc. 25. 09:17
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Ne törődj vele hogy mit gondolnak a többiek. Ha tényleg szerelmes vagy belé akkor nem számít mások véleménye
2017. márc. 25. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 siske30 válasza:
Örülj neki hogy mindenkie utálja , legalább nincs konkurenciád és késöbb se kell félned hogy elhagy :)
2017. márc. 28. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
100%
Ha valaki kiközösít azért,mert te összejössz egy társaság által nem preferált lánnyal,akkor az amúgy sem éri meg,hogy velük légy! Az ilyen suli társaságok amúgy sem szoktak tartósak lenni,viszont honnan tudod,hogy nem az igazit fogod a lányban megtalálni? Valószínűleg nem is ismeri közelebbről egyik fiú sem ezt a lányt,csak egy kitalálta,hogy ez a lány valamiért nem szimpatikus,a többi birka meg követi.
2017. márc. 28. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Lehet hogy azért nem kedvelik, mert szép és nem mernek közeledni hozzá? A kisfiúk mindig így reagálják le ezt. Te nem légy kisfiú. :) Ha meg barátok is vagytok akkor légy neki valóban a barátja és állj ki mellette.
2017. márc. 28. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Ha éled benned a férfiúi vágy, emelkedik a gatyádban valami,akkor légy férfi, és merj lépni. Nem számít, mit mondanak a hülye oszitársak. L18
2017. márc. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!