Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Ti megkérdezitek a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti megkérdezitek a lánytól h lenne e a barátnőtök, vagy ahogy jon es ahogy erzi?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy mikor kezd alakulni valami egy lannyal, akkor megkerdezitek h lesz e a baratnotok es aztan ismerkedtek meg jobban, vagy csak jol erzitek magatokat, sokaig egyfajta nyitott kapcsolatban vagytok, mig teljesen ki nem ismeritek, es csak jo sok ido utan kotelezodtok el?

2020. jún. 8. 13:58
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább az utóbbi vagyok. Először szeretem rendesek megismerni a leendő párom, egyre közelebb kerülni, egyre többet engedtek meg egymásnak, míg egyszer csak ott vagytok, hogy most el kell dönteni, hogy hogyis tovább. Mostani párommal így jöttem össze. 5 éve ismerjük egymást, eleinte nem is beszéltünk sokat (idősebb nálam 4 évvel) aztán szépen lassan megnyíltunk, míg egy buliban spontán ekcsattant az első csók... Másnap megbeszéltünk, hogy próbáljuk meg, azóta is együtt vagyunk.
2020. jún. 8. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nem kell megkérdezni, ha megvan a szándék mindkét féltől az úgyis látszik, nem kell kimondani, egyszer csak együtt vagytok.
2020. jún. 8. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ. Én pl nagyon önbizalom hiányos vagyok rossz emlékek és egyéb okok miatt ezért nehezen is szeretek bele igazán. Én nagyon örülnék annak ha látnám a lányon hogy jól veszi a közeledésemet, bíztat, ilyenek mert akkor jobban el tudom én is engedni magam, sokkal nyugodtabb vagyok a közelében és sokkal őszintébb lesz a szeretetem. Szerintem is az első csóktól érdemes "számolni", nyilván utána megkérdezni hogy biztosra menjetek. Aztán lehet csak én gondolom így, 16/F
2020. jún. 8. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!