Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Akarhat még tőlem valamit?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akarhat még tőlem valamit?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, már egy ideje beszélgetünk neten, eddig 3x találkoztunk.

Ő írt rám először, hogy szeretne megismerni. Igaz, ismertük már egymás egy jó ideje, de csak látásból.

Elkezdtünk beszélgetni, és több héten keresztül minden nap, szinte egész nap beszélgettünk, mindig volt téma.

Kétszer találkoztunk, mindkettő tali nagyon jól sikerült, és éreztem, hogy ő is így gondolja. Tényleg érdeklődő volt, látszott, hogy jól érzi magát ő is. Viszont mindezek ellenére nem lépett.

Nem is aggódtam rajta, mivel úgy voltam vele, mindennek eljön az ideje, és igazából örültem is neki, hogy nem sieti el a dolgot.

Aztán találkoztunk harmadszorra, és ezt nem kellett volna. Az a helyzet, hogy alapból nagyon rossz napom volt és ilyenkor igazából nincs kedvem semmihez, de mivel már előre megbeszltük, hogy találkozunk és gondoltam majd jobb lesz a hangulatom, hogy láthatom, úgy voltam vele, hogy miért ne.

Igazából életem legkellemetlenebb "randija" volt. Ugyanis alig mondtam valamit, szegény annyira próbálkozott, mindig dobott fel valami témát, de egyátalán nem tudtam hozzászólni semmihez, ebből adódóan rengetek kínos pillanat volt, mikor csend volt és ezelőtt sosem.

Ezek után már meg sem lepődtem, hogy nem akar lépni..

A tali után, mielőtt elváltunk, mondtam neki, hogy ne haragudjon, nem tudom mi volt velem. Mondta, hogy nem haragszik, bár tényleg nagyon fura volt az egész tali, de majd lesz ami lesz.

Azóta már megbeszéltünk egy újabb talit, és elmondta nem is egyszer, hogy tényleg nem haragszik, de valami mégis mintha megváltozott volna.

Beszélgteünk azóta is, viszont mintha már nem lenne miről és nekem olyan erőltetettnek tűnik a dolog.

Sosem agyaltam még ennyit egy fiún sem, mert ő annyira más mint a tőbbi fiú, olyan megnyugtató vele lenni, teljesen más embernek érzem magam mikor vele vagyok, és soha, egyetlen fiúnál sem éreztem még ezt, és éppen ezért bánt ennyire ez a dolog, hogy lehet, hogy elrontottam mindent.

Sosem tettem fel kérdést itt, sosem kértem tanácsot idegenektől, de most valahogy úgy éreztem, hogy így talán majd jobban átlátom a helyzetet, ha egy idegen is elmondja a véleményét, mivel ő nem azt mondja, amit hallani szeretnék.

Szerintetek ebből még lehet valami, ha fogunk találkozni? Mit kellene neki mondanom, vagy mit kellene tennem?

17L/18F


2020. jún. 29. 21:39
 1/7 anonim válasza:
100%

szerintem nem kell túl gondolnod mindenkinek van rossz napja

és ha tényleg így érzel akkor miért nem mondod el neki?

2020. jún. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mert félek, hogy elbizonytalanítottam, és nem szeretném mégjobban elrontani ez a dolgot
2020. jún. 29. 21:50
 3/7 anonim válasza:
100%

nem rontottál el semmit

sosem tudhatod 100 százalékig biztosan hogy mit érez

sok mindent nem veszítesz vele ha elmondod

te is megkönnyebbülsz és megtudod hogy ő is úgy érez e ahogy te

2020. jún. 29. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha nem akarna semmit nem akarna mindig talalkozni:)
2020. jún. 29. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
De attól félek, hogy csak azért szeretne találkozni, hogy ne bántson meg
2020. jún. 29. 23:19
 6/7 anonim válasza:
100%

nem kell túlgondolnod

amíg el nem mondod újra és újra ezeket a kérdéseket fogod feltenni magadban

2020. jún. 29. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Lehez hogy csak kicsit furának talált téged a legutóbb, és megváltozott a szemlélete rólad.

Szerintem ha a legközelebbi találkán megnyílsz és többet beszélsz, az feledésbe merítheti a legutóbbit.

2020. júl. 1. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!