Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit akarhat tőlem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit akarhat tőlem a srác?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

November környékén ismertem meg egy srácot, akivel nagyon jól elvoltunk akkoriban, találkozgattunk minden nap, aztán egyik napról a másikra ignorált, és utána nagyon sokáig nem is beszéltünk, és mint kiderült jól át lettem ejtve.

Most kb egy hónapja megint rendszeresen beszélünk ha nem is mindennap de minden másnap, és sokat telefonálunk messengeren, volt hogy csak úgy, meglátogatott (pedig nem egy településen élünk) igaz, dolga volt erre de gondolt rám és találkoztunk. Én egyenesen elmondtam neki, hogy nem szeretnék semmit tőle, azok után amit csinált nem szeretném még egyszer ugyanazt a hibát elkövetni.

Rosszul van, ha nem írok neki, hívásban mondja nagyon sokszor hogy hiányzom neki és szeretné ha vele aludnék vagy ott lennék vele és hasonlók... viszont van amikor azzal viccel, hogy milyen csúnya vagyok, meg hogy mennyire megettem a fent említett novemberi beeteést, néha aranyos máskor oltogat.

Mit gondoltok? Szerintetek mi lehet a szándék? Nekem sanszos, hogy csak szeretne megfektetni, ezért nem is akarok engedni a “csábításnak” hanem inkább figyelmen kívül hagyom ha olyanokat mond, hogy hiányzom neki.

Válaszokat elôre is köszönöm:)



2020. ápr. 29. 18:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szórakozik szerintem
2020. ápr. 29. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem is csak szórakozik veled.
2020. ápr. 29. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem teljesen jól csinálod, hogy figyelmen kívül hagyod, ha még gúnyolódik is azzal a novemberi esettel, szerintem is csak szórakozik.


Karantén van, az emberek unatkoznak.



De hajrá, ne hagyd magad :D

2020. ápr. 29. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! 2-es ne haragudj véletlen félre nyomtam a pontozást, felfele szerettem volna.
2020. ápr. 29. 19:15
 5/5 anonim válasza:
100%
Csajszi,csak jatszik veled es ahogy irtad ne engedj a csabitasnk.
2020. ápr. 30. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!