Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Most jön az első talim a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most jön az első talim a barátnőmmel vagy hogy mondjam.. Szerintetek milyen lesz az első tali? Azok irjanak akik tapasztalták, vagy aki tud normálisan válaszolni.. Nagyon izguloook =)

Figyelt kérdés
2020. júl. 1. 18:40
1 2
 1/15 anonim válasza:
100%

A kategória biztos jó? :)


A válasz: én azt tapasztaltam, hogy ami nagyon fontos, hogy ne mutasd jobbnak magad, mint ami vagy. Azzal átvered őt. És úgy hogy várjam el, hogy megbízzon bennem, ha az első gesztusom egy hazugság?

Merj önmagad lenni! :)

2020. júl. 1. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindketten kicsit feszengve fogjátok érezni magatokat. Főleg ha introvertált típus(ok) vagy(tok). De semmi vész, könnyen fel lehet oldani ezt, mondjuk ha arról a dologról beszélsz vagy beszél amit a legjobban szeret.
2020. júl. 1. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Ne izgulj, légy természetes! Legyél vele kedves, tapintatos. Érdeklődj az őt érintő dolgokról, suli, barátnők, filmek, stb. Kb. ennyi. Dicsérd a haját, ruházatát, pláne, ha tetszik. A többi majd úgyis alakul.
2020. júl. 1. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
De most nagyoon félek🙈🙈és izgulok mert,most derül ki, hogy utána is továbbra is együtt maradunk😅
2020. júl. 1. 20:12
 5/15 anonim ***** válasza:
50%
Amúgy bocsi hogy kérdezem de te fiú vagy vagy lány?
2020. júl. 1. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
55%
Kedves 5-ös! A kérdésből kiderült a kérdező neme.
2020. júl. 1. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
#6 uhmm... nem. Attól mert barátnője van lehet lány is. Csak azért kérdeztem mert más azért egy hetero és egy leszbikus kapcsolat. Mármint ha lány vagy és lánnyal leszel akkor az sokkal kötetlenebb egyszerűbb lesz mert így több közös téma lesz elsőre is, ellentétes nemmel talán lehet nehezebb lesz a kezdés de nemtől függetlenül hidd el jól fogjátok érezni magatokat. Bár itt azért szerintem egy kicsit meg lesztek illetődve de aztán majd fokozatosan tuti feloldódtok és minden jön majd magától. Hülyeség azt mondani hogy ne izgulj mert úgy is fogsz, de hidd el nem lesz semmi baj!
2020. júl. 1. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Jajj amúgy még mindig #7 vagyok meg #5, de amúgy annyira imádom hogy itt csak heteronak lehet lenni. Ne haragudj ha hülyeséget beszélek de amúgy elsőre nekem ahogy írsz inkább az jött le hogy lány vagy... de simán lehetsz fiú is azért kérdeztem. (Ja amúgy ha fiú vagy bocsi nem sértés, akkor cuki hogy ennyire izgulsz)
2020. júl. 1. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Jajj, én meg a 6-os vagyok! Bocsi, hogy ennyire CSAK hetero tudok lenni!!!
2020. júl. 1. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Most megsértődtél vagy mi? Annyira úgy írtad mintha ez evidens lenne... Azzal nincs baj ha te csak hetero vagy azzal van a baj ha azt akarod hogy csak heterok legyenek...
2020. júl. 1. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!