Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 hetesen a 37,61 nmol/l...

6 hetesen a 37,61 nmol/l progeszteron (első trimeszter ref: 35.68 -268,20) nem kevés kicsit?? Nagyon alsó értékhez közelít. Tapasztalatok? Van aggódni valóm?

Figyelt kérdés
Még odébb van a következő orvosi vizsgálatom. Addig is jó lenne hallani néhány tapasztalati véleményt.

2020. jún. 23. 11:18
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%
Benne van a normálban. Ha nem vérzel, akkor feleslegesen pörögsz.
2020. jún. 23. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
A próféta szóljon belőled. Remélem felesleges. Sajnos lassan egy éve, hogy volt egy halvaszülésem (köldökzsinor miatt)... Bár baleset volt és nem hormonális ok, de egy ilyen megrázó történés után ki az aki nem "pörögne", ha gyanúja támad, hogy megint lehet valami végzetes...
2020. jún. 23. 11:37
 3/31 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sajnálom, ami veled történt, de a két dolognak - ahogy írtad - semmi köze egymáshoz. Nyugodj meg és élvezd a terhességet! Sok boldogságot!
2020. jún. 23. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon kevés, nekem 3*2 utrogestan mellett volt 60 körül, de erre is azt mondták, hogy kevés!

En biztos el kezdenek ra szedni valamit.

2020. jún. 23. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:

És hiába van benne az alsó ref. tartomanyban, max 3-4 hetesen normalis szint, amikor még par napja agyazodott be.

Szerintem keress egy dokit.

2020. jún. 23. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:

Persze hogy megyek dokihoz. Péntekre van időpontom.

Addig is, ha nincs vérzés/erős görcs alhatok nyugodtan?

Egyéb vészjósló tünet híján nem hiszem, hogy az ügyeleten ilyesmi miatt foglalkoznának velem. "Amíg vér nem folyik"...Meg gondolom nyomnak, hogy dehát tartományon belül van.

2020. jún. 23. 19:20
 7/31 anonim ***** válasza:

Nyilván nem fognak foglalkozni ügyleten. :(

UH-n voltál már? Nem akarlak ijesztgetni, de vérzés nélkül is elhalhat alacsony progeszteron mellett a terhesség, mert immunológiai folyamatokban is részt vesz a progeszteron.

2020. jún. 23. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:

Voltam már uh-n 5héten, akkor csak petezsák volt látható. Péntekre kaptam következő időpontot magándokihoz. Akkor leszek olyan 6,5 hetes.

Péntekig nem tudom túl éli e...

2020. jún. 23. 19:34
 9/31 A kérdező kommentje:

Teljesen ki vagyok akadva. Felhívtam a magán endokrinológus-szülész-nőgyógyász orvosomat (Czeizel intézetben rendel), hogy nem alacsony e ez az érték.

Erre azt mondja, hogy terhességben nem szoktunk progeszteront nézni, mert annak nem tudni a normál érékét, meg az ingadozni szokott...Nem is értette, hogy minek lett megnézve...(Megjegyzem, azt én kértem, magán laboros vizsgálaton egyebek mellett).

Most...komolyan...nem értem. Ez egy jóhírű doki. Hova, kihez mehetnék még....

2020. jún. 23. 19:53
 10/31 A kérdező kommentje:
Kedves 4-es válaszoló, nem tudom Bp.-i vagy e, de ki (volt) az orvosod, hova jártál terhesgondozásra?
2020. jún. 23. 19:56
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!