Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Éreznem kellene valamit csók...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Éreznem kellene valamit csók közbe?

Figyelt kérdés
Találkoztam egy sráccal eddig 6szor és a 3. találkozáskor volt csók. Elég sokáig tartott közben ölelkeztünk tehát tényleg nagyon jó volt. Mondta nekem hogy fel is izgult, de én nem..Lehet hogy nem ő a megfelelő nekem? Én 17 vagyok ő pedig 18

2020. júl. 3. 14:32
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem, egyszerűen csak valószínűleg az első csókja volt a srácnak én is 17 évesen csókolóztam elsőnek, lehet nem tudta mit kell vagy hogy kell csinálni és ezt próbálta jelezni, hogy ne lepődj meg ha nem lesz a legtökéletesebb. 6. találkozás után még nem tudhatod ő a tökéletes-e még egyenlőre csak nemi alapon vonzódtok egymáshoz majd ha kialakul a szeretet és a bizalom és még mindig vágytok egymásra akkor tudod majd, hogy ő a "megfelelő" ez van, hogy 1 év van, hogy 2-3 hónap, de néhol 10-20 év is lehet. Ezt majd te döntöd el és jönni fog magától. Meg ilyenért ne szakíts vele mert ha még nem is ő lesz a férjed bár ezt így nem lehet megmondani akkor is boldog vagy vele valamennyi ideig és ezt a boldogságot dobnád el. 18/F
2020. júl. 3. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!