Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogy viselkedtetek az első...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy viselkedtetek az első találkozón,hogy tudassátok,hogy csak barátkozni akartok?

Figyelt kérdés

Holnap fogok egy volt évfolyamtársammal találkozni először,mert eddig nem beszéltünk. Normális,egy ideje irogatunk,és egy nagyon jó fiúbarátot látok benne,akiben úgy gondolom megbízhatok,nem is lakik messze. De ma kaptam egy olyan üzit hogy ,,Már az is jól hangzik,hogy holnap találkozunk😘".

Nem voltak eddig igazából félreérthető dolgok,egyszer sok sikert is kívánt ahhoz,hogy szerelmes legyek (végre először majd egyszer),bár kicsit furának éreztem még így üzin keresztül is. Olyan nem őszintének,de aztán kitudja.

Nem tartok attól,hogy holnap történik valami,de szeretném éreztetni,hogy ebből én nem szeretnék többet barátságnál. Durva csalódásokat élt meg lányok,barátok,beilleszkedés terén is,és nem szeretnék csalódás lenni. Magam részéről meg egy kapcsolatba beleugrani megint,ahol csak néha-néha éreznék valamit.

18/L


2020. júl. 14. 13:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Minél tovább nem mondod el neki, annál nagyobb csalódás lesz.

Ha akar tőled valamit, mindenképpen csalódás lesz, ezt nem tudod elkerülni.

A legegyszerűbb, ha rögtön elmondod, hogy neked ő nem eseted, de barátként szívesen vagy vele. Ha meg nagyon beléd van már esve, akkor nem lesz belőle őszinte barátság soha és végignézi majd gyomorgörccsel, ahogy te más pasikkal jársz.


Szóval érdemes tisztázni mindent az elején.

2020. júl. 14. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

nincs is jobb mint mikor azt hiszed alakul a dolog, erre a csaj beközli, hogy csak a barátod akar lenni


minek mondasz igent a randira, ha nem érdekel?

2020. júl. 14. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nem randi,csak találkozó,ha már itt a közelben,meg egy suliban jártunk nem szeretnék netes barátságot. Fiú-lány szerintem találkozhat úgy,hogy abban semmi nincs.

Köszönöm a tanácsot!

2020. júl. 14. 15:30
 4/6 Laylah ***** válasza:
Na, hogy ment?
2020. júl. 16. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Volt egy pillanat a végén amikor felálltam a lépcsőre (mert árnyékba mentünk) és ő is odaállt arra a lépcsőfokra,én meg így néztem a másik irányba a buszmegálló felé mintha elbambultam volna 😂😂 de aztán leléptem másik irányba meg ő is,hogy tényleg ne legyen semmi mert elég közel lett volna. De egyébként teljesen baráti volt az egész,semmi félreérthető nem volt ezen kívül,csak aztán már pénteken találkozni akart volna,meg kicsit másabb velem (jó értelemben),és félek,hogy ez azt jelentheti,hogy próbál közelebb kerülni,mert esetleg szimpatikus voltam élőben is:/
2020. júl. 16. 16:56
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Gartulálok, így kell beszopatni egy srácot.
2020. júl. 16. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!